Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

+ 9 kép 1/12
166 990 000 Ft166.99 M Ft 2 929 649 Ft/m2
2 szoba
4. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bakos Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIII. kerület zöldövezeti városnegyedében 33 lakásos társasház

- liftes társasház
- 2 szobás ingatlan
- 57,5 nm alapterületű, 11 nm-es terasszal, valamint egy 78 nm-es tetőterasz
- 4.emeleti, nyugati fekvésű
- 2 szobás (amerikai konyhás nappali + 1 háló)
- fűtés, hűtés: levegős hőszivattyús rendszert használ, mennyezeti fűtés-hűtés kialakítással
- a lakás belső ajtókkal, burkolatokkal, szaniterekkel kerül átadásra
- gépkocsi beálló külön vásárolható

További információval, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
Projekt bemutatása

XIII. kerület kertvárosi, zöldövezeti negyedének központjában kimagasló műszaki felszereltséggel rendelkező lakások várják új tulajdonosaikat.
Az ingatlanok modern kialakítása, látványos homlokzata, valamint a hőszivattyús fűtésrendszerük által biztosított alacsony rezsiköltség ideális választást jelentenek igényes, tudatos vásárlók és ingatlanbefektetők számára.

A projekt keretén belül egy 33 lakásos, modern, újépítésű társasház kerül felépítésre.
Főbb jellemzők:
• a projekt egy 33 lakásos emelt minőségű, társasházi beruházás keretein belül valósul meg
• a társasházban 33 személygépkocsi beállóhely található a -1-es pinceszinten
• a kiválasztott lakásokhoz tároló helyiségek is vásárolhatók, akár önállóan akár közvetlen autóbeálló kapcsolattal is
• a lakások 30-84 m² közötti változó méretűek, elrendezésben a garzontól az egy- két- és három hálószobásig választhatóak
• a földszinti lakások mindegyike saját privát kerttel és/vagy nagy alapterületű terasszal rendelkezik
•az épület összes lakó egysége saját-kizárólagos használatú erkéllyel, terasszal és/vagy loggiával rendelkezik

Fizetési ütemezés: 20-80%
A lakások várható birtokbaadása: 2026. I. negyedév
Jelenlegi készültségi fok: 90%

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2930 e Ft
1858 e Ft -58%
1690 e Ft -73%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
166.99 M Ft m Ft
90.4 m Ft -85%
88.7 m Ft -88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

70 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.99 M Ft
3 + 2 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

113 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42 M Ft
2 + 1 szoba
19 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
IV. kerület
Eladó panellakás