Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
107 600 000 Ft107.6 M Ft 1 655 385 Ft/m2
3 szoba
65 m²
1. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 397
Meczner Judit
Callisto Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest 13. kerületében, egy angyalföldi apartmanház 1. emeleti, utcai nézetű lakása keresi új tulajdonosát. Az ingatlanban jelenleg bérlők laknak, lakókkal kerül értékesítésre, a bérleti szerződés lejárata: 2025.08.27., így befektetésre is kiválóan alkalmas.
A lakás 65 nm-es, amerikai konyhás nappali+ 2 hálós.
Fűtése: távfűtés egyedi méréssel. A ház alatti mélygarázsban parkolóhely vásárolható. Az eladási ár a konyhabútort, és a beépített gépeket tartalmazza, a képeken látható bútorok és gépek, igény esetén további megegyezés tárgyát képezik.
A ház rendezett, 2 liftes, nagy belső kerttel. A bevásárlási, és szórakozási lehetőségek sétatávolságra vannak.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1655 e Ft
1813 e Ft 9%
1706 e Ft 3%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
107.6 M Ft m Ft
131.2 m Ft 18%
131.3 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás