River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 10 felett

+ 3 kép 1/6
207 000 000 Ft207 M Ft 4 058 824 Ft/m2
2 szoba
51 m²
10 felett
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 10 felett
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Oroszi Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIII. Marina Parton, a MARINA CITY lakópark 15. emeletén 50,64nm alapterületű + 19,43nm-es, páratlan örökpanorámával rendelkező, Ny-i tájolású, 2 szobás, jelenleg építés alatt álló luxus otthon eladó.

- 1200 m közvetlen vízpart
- budai örök panoráma
- 90 000 m2 parkosított, autómentes zöldterület
- akár 50 méteres homlokzattávolságok
- kiemelkedő energetikájú, A+2023 besorolású épületek
- páratlan szolgáltatási környezet és infrastruktúra

Lokáció - közlekedés
A Marina City egyedülálló módon közvetlenül a Duna-parton épül, a meghosszabbított észak-pesti sétány mentén – ezzel is kiemelkedve a fővárosi fejlesztések közül. A környék kiváló infrastruktúrájának köszönhetően a nyugodt, természetközeli városnegyed mindössze 15 perc alatt elérhető Budapest pezsgő belvárosából. A felszín alatti tágas parkolók garantálják a parkosított zöldterület zavartalanságát, miközben teljes kényelmet nyújtanak a lakóknak és az autóval érkezőknek.

Kérdés esetén állok rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
4059 e Ft
1861 e Ft -118%
1690 e Ft -140%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
207 M Ft m Ft
90.7 m Ft -128%
118.7 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület