Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 7. emelet

+ 17 kép 1/20
166 446 000 Ft166.446 M Ft 2 190 079 Ft/m2
3 szoba
76 m²
7. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 974
Bakos Zsuzsanna
Bakoslak Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Angyalföldön Röppentyű utcában 2021-ben épült liftes lakóparkban eladó 7. emeleti DUPLEX összesen 92 nm + 80 nm erkélyes, nappali + 2 hálószobás PANORÁMÁS PENTHOUSE lakás (A713). Bejárati szint 46 nm + 22,5 nm teraszos, felső szint 46 nm + 57,5 nm panorámás teraszos. A lakásban amerikai konyhás nappali étkezővel, 2 terasz, 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, és előszoba található.

A lakáshoz tartoznak a beépített bútorok (konyha és fürdő) valamint a klíma. A vételár nem tartalmazza a további berendezési tárgyakat és gépeket (TV, hűtő, mosógép), de igény esetén megvásárolhatók ezek is. A hirdetésben szereplő lakás fotók tájékoztató jellegűek, azok a lakás hangulatát, színösszeállítását, modern berendezéseinek stílusát közvetítik.

Az ingatlanra hitel igényelhető. Teremgarázsban igény szerint beállóhely bérelhető. A környéken kiváló tömegközlekedés és infrastruktúra. M3 megállója 10 perc sétára, onnan pedig 10 perc alatt a Nyugatiba lehet jutni. Befektetésnek is kiváló lehetőség.

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2190 e Ft
1813 e Ft -21%
1792 e Ft -22%
1694 e Ft -29%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
166.446 M Ft m Ft
125.4 m Ft -33%
131.3 m Ft -27%
132.3 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga