Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Ulászló utca, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Budapest XI. kerületében, az Ulászló utcában kínálunk megvételre egy 4. emeleti, erkélyes, felújítandó lakást, amely remek lehetőséget kínál azoknak, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék kialakítani új otthonukat.
A lakás jól alakítható alaprajzú, jelenlegi elrendezésében egy tágas, 21 m²-es nappali, két további szoba, külön konyha, fürdőszoba, külön WC, előszoba és hall található. A nappalihoz egy 3 m²-es erkély kapcsolódik.
A lakás egyik legnagyobb előnye a jó térszervezés és a többféle átalakítási lehetőség. A felújítás során modern, praktikus és személyre szabott otthon alakítható ki belőle.
A jelenlegi helyiségek:
- nappali – 21 m²
- hálószoba – 14 m²
- szoba – 6 m²
- konyha – 8 m²
- hall – 8 m²
- előszoba – 4 m²
- fürdőszoba – 5 m²
- külön WC
- erkély – 3 m²
Az ingatlan felújítandó állapotú, így új tulajdonosa a burkolatoktól és gépészettől kezdve a konyhán és fürdőszobán át egészen a helyiségek kialakításáig saját igényeire szabhatja.
Az ingatlan jó adottságú, jól alakítható, erkélyes lakás, amelyben egy átgondolt felújítással igazán egyedi otthon valósítható meg.
További információért és megtekintésért várom megtisztelő érdeklődését!
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 15.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Ulászló utca, 4. emelet