BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 10. emelet

+ 17 kép 1/20
169 900 000 Ft169.9 M Ft 2 295 946 Ft/m2
3 szoba
74 m²
10. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 10. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Villányi Klaudia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium panorámás lakás a Budai Bolero lakóparkban – 10. emeleti luxus és tágas terek

Eladásra kínálunk a XI. kerület egyik legkedveltebb, modern lakóparkjában egy 74 m²-es, 10. emeleti ingatlant. A lakás különlegessége a 14 m²-es privát terasz, a rendkívüli benapozottság és a prémium minőségű belsőépítészeti megoldások.

Ingatlan jellemzői és elosztás
Élettér: 74 m² lakótér + 14 m² terasz.

Rugalmas kialakítás: Jelenleg 3 szobás (amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba), de az eredeti tervek szerint könnyűszerrel 4 szobássá alakítható. A jelenlegi tulajdonos két szoba egybenyitásával hozott létre egy rendkívül tágas gyerekszobát.

Luxus asztalosmunkák: A lakásba mintegy 10 millió Ft értékű, egyedi gyártású, prémium kategóriás beépített szekrények kerültek.

Kényelem: Elegáns fürdőszoba, különálló mosókonyha és vendég-WC.

Térérzet: Az átlagosnál nagyobb, 280 cm-es belmagasság tovább növeli a lakás tágas és légies érzetét.

A lakópark és a környék
A Budai Bolero lakópark a XI. kerület kiemelkedő biztonságú és esztétikájú övezete:

Biztonság: Kiépített kamerarendszer és 24 órás biztonsági szolgálat.

Környezet: Magánút mentén fekvő, parkosított, kertész által gondozott területek és modern játszóterek.

Infrastruktúra: Az Újbuda Center közvetlen közelsége, iskolák, óvodák és egészségügyi intézmények biztosítják a mindennapi kényelmet. Kiváló tömegközlekedési kapcsolatok.

Premium High-Floor Apartment in Budai Bolero Residential Park – Luxury and Flexibility
We offer for sale a high-quality, 10th-floor apartment in the popular Budai Bolero park. This 74 sqm property features a 14 sqm private terrace and exceptional interior design.

Key Features
Space: 74 sqm living area + 14 sqm terrace.

Flexible Layout: Currently 3 rooms, but easily convertible back to 4 rooms (as per original developer plans). Two rooms were merged to create a spacious childrens suite.

Premium Interiors: Includes approximately HUF 10 million worth of high-end, custom-built cabinetry.

Design: 280 cm ceiling height, elegant bathroom, separate laundry room, and guest toilet.

Location and Amenities
Security: Gated-style community with a private road, CCTV, and 24/7 security service.

Lifestyle: Landscaped gardens, professional maintenance, and playgrounds within the complex.

Accessibility: Located near Újbuda Center with excellent public transport and full infrastructure (schools, clinics, shopping).

Várom megtisztelő hívását a megtekintéshez! / Feel free to call for a viewing!

Telefonszám: +36 30 580 9061

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2296 e Ft
1920 e Ft -20%
1706 e Ft -35%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
169.9 M Ft m Ft
142.1 m Ft -20%
131.3 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás