Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 3. emelet

+ 7 kép 1/10
116 900 000 Ft116.9 M Ft 2 338 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
3. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Halgas János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XI. kerületi, 50 nm-es lakás nagy terasszal, csendes, ősfás utcában eladóEladó egy 50 m2-es, két szobás lakás Újbuda egyik legnyugodtabb részén.
A ház egy egyirányú, végig hatalmas fákkal szegélyezett utcában van, ahol nincs átmenő forgalom és zaj.
Amiért érdemes megnézni: A lakás belső kialakítása nem tömegtermék: minden beépített bútort asztalos készített egyedi tervek alapján, hogy minden centit okosan kihasználjunk. A padlón végig minőségi spanyol design járólap van, ami nemcsak jól néz ki, de nagyon tartós is.Elosztás és extrák:Nappali + konyha: Tágas, világos közösségi tér, ahol egy hűtő-fűtő klíma gondoskodik a kellemes időről.Háló és terasz: A hálószoba különlegessége, hogy közvetlen kijárata van a 11 nm-es teraszra. Az északi fekvés miatt a legnagyobb kánikulában is élhető, nem tűz be a nap, így kényelmesen lehet kint reggelizni vagy dolgozni.
Felszereltség: Nappaliban elektromos redőny van és hangulat led világítás a háló ablakán pedig manuális redőny. Burkolatok és a bútorok pedig újszerű állapotúak.A ház és a környék:Itt igazi lakóközösség van: sok a családos, a kutyás, és mindenki figyel a másikra. Nagyon nagy a nyugalom, nincsenek bulik, és ami fontos, hogy a házban szinte egyáltalán nincs Airbnb, így nem cserélődnek hetente az idegenek.
Tárolás és parkolás: A lakáshoz tartozik egy saját, 2 nm-es tároló és egy kényelmes garázshely is a ház alatt.Kötelezően megvásárolandó:
Garázs: 9.900.000 Ft
Tároló: 3.100.000 Ft
Az ingatlan per- és tehermentes. Ha egy valóban igényes, csendes otthont keresel a XI. kerületben, keress bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2338 e Ft
1976 e Ft -18%
1675 e Ft -40%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
116.9 M Ft m Ft
138.6 m Ft 16%
88.4 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Törökbálinti út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület