Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 7. emelet

+ 5 kép 1/8
73 900 000 Ft73.9 M Ft 1 997 297 Ft/m2
1 + 1 szoba
37 m²
7. emelet
építés éve:1963

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 947
Boda Katalin
OTPip - Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Lágymányos Irinyi József utca. 37 nm-es 1+1 szobás lakás sürgősen eladó. Azonnal költözhető, 1/1 tulajdonos, tiszta tulajdonlap.
Felújított, központi fűtés egyedi méréssel. Keleti fekvésű, parkra néző. A tulajdonost csak készpénzes vevő érdekli.
Jó lokáció, jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló, az egyetemek közelsége miatt, gyorsan kiadható.
Várom megtisztelő hívását a hét minden napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1997 e Ft
1954 e Ft -2%
1675 e Ft -19%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
73.9 M Ft m Ft
97.5 m Ft 24%
88.4 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.8 M Ft
4 + 1 szoba
107 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
8 szoba
383 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
61 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba