Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
105 000 000 Ft105 M Ft 2 692 308 Ft/m2
2 szoba
39 m²
3. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 366
kopaszigatlakasok.hu
kopaszigatlakasok.hu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 39 m²-es, új építésű, tégla lakás modern lakóparkban, amely ideális választás egyedülállóknak vagy fiatal pároknak. Az ingatlan letisztult kialakítású, kiváló állapotú, így azonnal költözhető – nincs szükség felújításra.
A lakás praktikus elrendezésű: nappali + külön hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba, valamint egy tágas, intim 11 m²-es erkély, amely tökéletes helyszíne a pihenésnek. A korszerű mennyezeti hűtés-fűtés rendszer egész évben maximális komfortot biztosít.

A BudaPart az egyik legdinamikusabban fejlődő városrész Budapesten: modern környezet, igényes lakóközösség és kiváló infrastruktúra jellemzi. A közelben üzletek, éttermek, kávézók és zöld területek találhatók, így a mindennapi élethez és a kikapcsolódáshoz is minden adott.
A közlekedés kiváló: autóval és tömegközlekedéssel egyaránt gyorsan elérhető a belváros és a főbb csomópontok.
Kiváló választás nemcsak otthonnak, hanem hosszú távú befektetésként is – elhelyezkedésének és adottságainak köszönhetően könnyen és stabilan kiadható.
Modern életstílus, kiváló lokáció, azonnal költözhető otthon – ne maradjon le róla!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2692 e Ft
1954 e Ft -38%
1675 e Ft -61%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
105 M Ft m Ft
97.5 m Ft -8%
88.4 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

78.5 M Ft
3 szoba
66 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Teve utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

225 M Ft
4 szoba
116 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

48 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Törökbálinti út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

86 M Ft
2 szoba
42 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

174.9 M Ft
5 szoba
210 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület