Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, földszint

+ 13 kép 1/16
239 990 000 Ft239.99 M Ft 3 428 429 Ft/m2
3 szoba
70 m²
földszint
építés éve:2017

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 316
Pordán Klára
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Madárhegyen minden igényt kielégítő, duplakomfortos, kertkapcsolatos, 2 szobás, 70m2-es, luxus, okosotthon eladó!

Újbuda méltán népszerű exkluzív környezetében, Madárhegy legjobb részén kínálok eladásra egy luxus minőségű anyagok, bútorzat és gépesítés felhasználásával kialakított padló- és radiátorfűtéses, okos lakást, számtalan extrával, 200m2-es kizárólagos kerthasználattal, teremgarázsbeállóhellyel és 10m2-es tárolóval! Az épület is magas színvonalon került kivitelezésre, modern műszaki megoldások és minőségi anyagok felhasználásával épült (pl.: 20cm szigetelés, 3 rétegű ablakok), valamint a környezete is minimál stílusú lakóházakkal tarkított.

Hangzatos körmondatok helyett beszéljenek inkább a tények az alábbiakban:
- duplakomfort (kádas, zuhanyzós, közvetlen hálószobakapcsolat)
- teljes körű okos vezérlés, érintőkapcsolók (redőny, fűtés, villany, klíma, kamera, stb.)
- 3 rétegű thermo üvegezés (hang- és hőszigetelt)
- elektromos, automata alumínium redőnyök (összes ablakon, ajtón)
- inverteres, Wi-Fi-s, fűtő-hűtő klíma (Samsung)
- nagy teljesítményű, kondenzációs kombi gázkazán (padló- és radiátorfűtés)
- központi porszívó
- mosó- és szárítógép (Whirlpool)
- automata páraérzékelős elszívóventillátorok a fürdőszobákban
- riasztó- és kamerarendszer
- központi vízlágyító (lúgos ásványvízvételezés csapból)
- teljes konyhai beépített gépesítés: (Elektrolux indukciós főzőlap, sütő, mikró, mosogató, hűtő+mélyhűtő, páraelszívó)
- magas minőségű, modern design csempe, járólapok, szaniterek csapok és teljes bútorzat
- energiatakarékos, alacsony rezsifogyasztás (50eFt/hó alatt várható a közösköltséggel)
- teremgarázsbeálló hely (14.000.000 Ft) és a 10m2-es tároló (6.000.000Ft) kötelezően megvásárolandó!
- igény szerint, teljes teljes bútorzattal a vételárban, akár azonnal is birtokbavehető!

Ideális lehet családosoknak, pároknak, egyedülállóknak egyaránt, a lokáció nem is lehetne tökéletesebb Madárhegy központi részén: csendes, nyugodt exkluzív környezet, de mégis pár percen belül elérhető számtalan bevásárlási lehetőség, valamint az M1-M7 bevezető szakasza is, ha a belváros, vagy vidék irányába indulna.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
3428 e Ft
1925 e Ft -78%
1694 e Ft -102%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
239.99 M Ft m Ft
144.3 m Ft -66%
132.3 m Ft -81%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

147.18 M Ft
3 szoba
79 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
1180 m²
638 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft