Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, földszint

+ 13 kép 1/16
244 200 000 Ft244.2 M Ft 2 142 105 Ft/m2
5 szoba
114 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó belső 2 szintes új építésű lakás a XI. kerületben, Madárhegy csendes mellékutcájában, TERASSZAL, KERTKAPCSOLATTAL.

Kizárólagos kerthasználattal!!

Modern tervezés, megbízható kivitelező!
Tágas, világos terek, minőségi anyag használat!
Választható burkolatok és szaniterek!

Központi, ámde csendes, kertvárosi, fás környezetben, jó benapozottságú telken épülő 4 lakásos társasházi ingatlan!
Liftes, teremgarázsos, 4-5 szobás, prémium minőségű kivitelezés!!

Silka, nagy hanggátló válaszfalakkal érjük el, hogy minden szoba nyugodt tartózkodást biztosítson.

A fűtésről és hűtésről H tarifás hőszivattyús rendszer gondoskodik, így biztosítva a takarékos korszerű működést. ( padlófűtés, fan coil )

Az ingatlanhoz teremgarázshely is tartozik, 12.500.000-ft-ért, melynek megvásárlása kötelező.

Várható átadás: 2026. év Q3.

Megtekintéssel és kérdésekkel kapcsolatban a hét minden napján állok rendelkezésükre!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 244200000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK058970-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2142 e Ft
2034 e Ft -5%
1600 e Ft -34%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
244.2 M Ft m Ft
281.8 m Ft 13%
241.1 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 szoba
71 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XI. kerület, Szerenád u
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület