Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 8. emelet

+ 3 kép 1/6
174 700 000 Ft174.7 M Ft 2 130 488 Ft/m2
3 szoba
82 m²
8. emelet
építés éve:2028

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 8. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234102
Lévainé Julika
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Otthon a Duna-parton, ahol a városi élet találkozik a nyugalommal

A lakópark Budapest XI. kerületében, a Savoya Park közelében a Duna-part fejlődő lokációjában valósul meg. A több mint 600 modern, energiahatékony otthonból álló fejlesztés egyedülálló életminőséget kínál azoknak, akik a városi pezsgést szeretnék a vízpart közelségével ötvözni.

A lakóparkban a prémium kialakítás, az átgondolt építészeti megoldások és a fenntartható technológiák harmonikusan találkoznak. Az ingatlan nem csupán lakóhely egy különleges életérzés, ahol a modern városi élet és a természet közelsége tökéletes egyensúlyba kerül.

Kiváló elhelyezkedés

A lakópark közvetlenül a Duna-part közelében, Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében épül. A környék kiváló infrastruktúrával, gyors közlekedési kapcsolatokkal és számos rekreációs lehetőséggel várja az itt élőket.A projekt II. Ütemében megvalósuló 3 épülettömb közvetlen a Duna-parton, elvehetetlen dunai panorámával ! 

Fenntartható kényelem

Az épületek korszerű, levegős hőszivattyús fűtésihűtési rendszerrel készülnek, amely energiahatékony működést és alacsony fenntartási költségeket biztosít. A lakásonként szabályozható hőmérséklet minden évszakban maximális komfortot nyújt.

Praktikus parkolás és tárolás

A mindennapi kényelmet mélygarázsban kialakított parkolóhelyek és opcionálisan megvásárolható tárolóhelyiségek teszik teljessé.

Sokszínű lakáskínálat

A lakóparkban változatos lakástípusok közül választhatnak az érdeklődők legyen szó első otthonról, családi lakásról vagy befektetési célú ingatlanról.

Kiváló fizetési feltételek
Már 10% önerő megfizetése mellett foglalható 
Érdeklődjön a még elérhető lakásokról, alaprajzokról és aktuális árakról!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2130 e Ft
1920 e Ft -11%
1706 e Ft -25%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
174.7 M Ft m Ft
142.1 m Ft -23%
131.3 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca