Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Sasad, Fehérvári út, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
89 800 000 Ft89.8 M Ft 1 870 833 Ft/m2
2 szoba
48 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Márton Géza
Duna House - Szentendre, Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új otthon a jövő városrészében 2 szobás lakás erkéllyel a Revital Parkban.
A XI. kerület egyik legizgalmasabb fejlesztésében kínálunk egy modern, energiatakarékos lakást, ahol a zöld környezet és a kiváló közlekedés egyszerre adott.

ÁTADÁS 2028 ELSŐ NEGYEDÉV Új építésű 2 szobás erkélyes lakás a XI. kerületben

A XI. kerület fejlődő részén, a Fehérvári úton épülő Revital Park lakóparkban kínálunk megvételre egy 2. emeleti, nappali-konyha + 1 hálószobás, erkélyes lakást.
Ideális választás pároknak, családalapítás előtt állóknak vagy értékálló befektetésnek egy modern, zöld környezetben.

A lakásról röviden
A lakás praktikus alaprajzú, világos nappali-konyhával, egy külön nyíló szobával és erkéllyel.

Műszaki tartalom:
A+ energetikai besorolás
talajszondás hőszivattyús rendszer
mennyezeti hűtés-fűtés + fan-coil rásegítés
okosotthon előkészítés
3 rétegű nyílászárók, motoros redőnyök
választható I. osztályú burkolatok és szaniterek
A lakás MABISZ biztonsági ajtóval készül, a fogyasztások digitális almérőkkel mérhetők.

A lakópark jellemzői:
22.000 m² zöldterület
parkosított belső udvarok, zöldtetők
kétszintes teremgarázs és tárolók
modern liftek, kamerarendszer és videós kaputelefon
elektromos autó töltési lehetőség
A projekt célja egy modern, fenntartható és élhető lakókörnyezet létrehozása.

Lokáció
A környéken minden megtalálható a mindennapokhoz:
Lidl, Aldi, Spar, Fehérvári úti piac, gyógyszertárak, bankok, iskolák és óvodák.
Szabadidőhöz pedig könnyen elérhető:
Duna-part, Bikás park, Feneketlen-tó, Gellért-hegy és Kopaszi-gát.

Közlekedés
A lokáció egyik nagy előnye a kiváló közlekedés:
villamos és buszjáratok a közelben
4-es metró gyors kapcsolat a belvárosba
autóval gyors elérés az M1M7M0 irányába

Életérzés
A Revital Parkban a városi élet és a zöld környezet találkozik.
Modern technológia, alacsony rezsi és élhető környezet egy helyen egy olyan otthon, amely hosszú távon is értékálló választás.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sasad m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1871 e Ft
1199 e Ft -56%
1964 e Ft 5%
1690 e Ft -11%
Ennek az ára
Sasad átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.8 M Ft m Ft
107.9 m Ft 17%
96.8 m Ft 7%
88.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Sasad, Fehérvári út, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

32 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

55.556 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Váci út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

118 M Ft
2 szoba
95 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

180 M Ft
8 szoba
230 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szív utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

72 M Ft
2 szoba
59 m²
XIV. kerület, Törökőr, Szentmihályi út
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház