Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
203 800 000 Ft203.8 M Ft 1 756 897 Ft/m2
3 szoba
116 m²
2. emelet
építés éve:2028

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 907
Grácz Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, vízparti lakások eladók megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól Budapest XI. kerületében, közvetlenül a Duna partján!

Élvezze a Duna közelségének különleges hangulatát egy modern, új építésű lakóparkban Budapest egyik legkedveltebb városrészében. A vízparti sétány, kerékpárút, kikötő és lenyűgöző panoráma mindennapjai részévé válhatnak.

A kiváló elhelyezkedés könnyű megközelíthetőséget és remek infrastruktúrát biztosít: tömegközlekedés, bevásárlási lehetőségek, szolgáltatások és zöldterületek mind karnyújtásnyira.

A projekt széles lakásválasztékot kínál, 43-144 m2 közötti alapterületek, nappali + 1, 2 vagy 3 hálószobás elosztások, erkélyes vagy teraszos lakások.

Összesen 648 db lakás készül több ütemben, e hirdetésben szereplő lakás:

A. épület 2. emelet A-201. lakás.

nettó 90 m2 + 52,18 m2 erkély.

helyiségek:
Előszoba 8,8 m2
Nappali+étkező 33,2 m2
Konyha 7,6 m2
Fürdőszoba 5,3 m2
WC 1,2 m2
Mosókonyha 2,3 m2
Szoba 16,4 m2
Szoba 15,2 m2
Erkély 52,2 m2

A 9 emeletes épületben modern műszaki megoldások gondoskodnak a kényelemről és energiahatékonyságról: levegős hőszivattyús rendszer, lakásonként szabályozható fűtés-hűtés.

20%-kal leköthető, mélygarázs és tároló igény szerint vásárolható hozzá.

Ideális választás fiataloknak, családoknak, valamint befektetőknek egyaránt, akik értékálló, kiemelkedő adottságokkal rendelkező lakást keresnek.

A XI. kerület ezen részéről (a Savoya Park környéke) a 17-es, 41-es, 47-es villamosokkal a belváros kb. 15 perc alatt elérhető.

Vevőinknek szükség esetén kedvezményes hitelt biztosítunk, teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1757 e Ft
1925 e Ft 9%
1694 e Ft -4%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
203.8 M Ft m Ft
144.3 m Ft -41%
132.3 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület, Sasad