Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
99 700 000 Ft99.7 M Ft 1 780 357 Ft/m2
2 szoba
56 m²
1. emelet
építés éve:2028

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 907
Grácz Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, vízparti lakások eladók megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól Budapest XI. kerületében, közvetlenül a Duna partján!

Élvezze a Duna közelségének különleges hangulatát egy modern, új építésű lakóparkban Budapest egyik legkedveltebb városrészében. A vízparti sétány, kerékpárút, kikötő és lenyűgöző panoráma mindennapjai részévé válhatnak.

A kiváló elhelyezkedés könnyű megközelíthetőséget és remek infrastruktúrát biztosít: tömegközlekedés, bevásárlási lehetőségek, szolgáltatások és zöldterületek mind karnyújtásnyira.

A projekt széles lakásválasztékot kínál, 43-144 m2 közötti alapterületek, nappali + 1, 2 vagy 3 hálószobás elosztások, erkélyes vagy teraszos lakások.

Összesen 648 db lakás készül több ütemben, e hirdetésben szereplő lakás:

A. épület 1. emelet A-110. lakás.

nettó 48,45 m2 + 16 m2 erkély.
helyiségek:
Előszoba 4,9 m2
Nappali+étkező 19,5 m2
Konyha 4,8 m2
Fürdőszoba 4,3 m2
WC 1,4 m2
Szoba 13,6 m2
Erkély 16 m2

A 9 emeletes épületben modern műszaki megoldások gondoskodnak a kényelemről és energiahatékonyságról: levegős hőszivattyús rendszer, lakásonként szabályozható fűtés-hűtés.

30%-kal leköthető, mélygarázs és tároló igény szerint vásárolható hozzá.

Ideális választás fiataloknak, családoknak, valamint befektetőknek egyaránt, akik értékálló, kiemelkedő adottságokkal rendelkező lakást keresnek.

A XI. kerület ezen részéről (a Savoya Park környéke) a 17-es, 41-es, 47-es villamosokkal a belváros kb. 15 perc alatt elérhető.

Vevőinknek szükség esetén kedvezményes hitelt biztosítunk, teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1780 e Ft
1964 e Ft 9%
1690 e Ft -5%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.7 M Ft m Ft
96.8 m Ft -3%
88.7 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.5 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.93 M Ft
1 szoba
24 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Klapka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.5 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
IV. kerület, Újpest, Venetiáner utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
VI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VI. kerület

339 M Ft
4 szoba
121 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82 M Ft
1 szoba
42 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

68.98 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

32.8 M Ft
1 szoba
28 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²