Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 1. emelet

138 000 000 Ft138 M Ft 2 555 556 Ft/m2
2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 960
Honvári Dóra
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

SASADI ERKÉLYES LAKÁS
Négylakásos, a kor követelményeinek megfelelő műszaki tartalommal épülő társasházban amerikai konyhás étkezős nappali + 1 szobás, kimagaslóan jó adottságokkal rendelkező nettó 54 nm-es I. emeleti, erkélyes lakás 138 M Ft-ért eladó.

A négylakásos, kétemeletes társasház világos 1. emeleti lakása igazi leányálom!

A lépcsőházból megközelíthető lakás előtere pont akkora, amekkorának lennie kell: elférnek a cipők és a kabátok is. Az előszoba választja el egymástól a nappalit és a hálószobát.
Balra a D-NY-i tájolású amerikai konyhás nappali, a nappaliból kijárat a 8 nm-es erkélyre.
Az előszobából jobbra található a szoba, a fürdőszoba pedig a szobából. Intim, kellemes, kényelmes megoldás.
A különálló vendég WC szintén a lakás komfortjához járul hozzá.
A jól bútorozható lakásban akár több beépített szekrény is elhelyezhető.

PARKOLÁS
A mélygarázsban vásárolható parkolóhely, melynek ára + 15 M Ft/parkolóhely.

TÁROLÁS
A -1 szinten tárolók is kerülnek kialakításra, ezek ára 3 M Ft/ tároló. Mérete kb 4 nm.

LOKÁCIÓ
Rendkívül nyugodt, elegáns, kertvárosias környék.

KÖZLEKEDÉS, INFRASTRUKTÚRA
Minden szükséges szolgáltatás, üzlet könnyen megközelíthető távolságban van: Hegyvidék Bevásárlóközpont, MOM Park, BAH csomópont, Eleven Center, oktatási intézmények, játszótér, futópálya, tömegközlekedés, orvosi rendelő.

NEM LEHET NEM BELESZERETNI!

Átadás: 2027. III. negyedév

Földszint 1-es lakás: N+3, 115,10 nm + 15,80 nm terasz, 295 M Ft
I. emelet 2-es lakás: N+1, 57,88 nm + 13,17 nm erkély, 155 M Ft
I. emelet 3-as lakás: N+1, 53,61 nm + 7,75 nm erkély, 138 M Ft
I. emelet 2+3 lakások összevonva N+3, 111 nm + 20 nm terasz, 293 M Ft
Tetőszint 4-es lakás: N+2, 83,57 nm + 16,93 nm + galéria + 28,92 nm terasz, 287.5 M Ft

Bővebb információért várom megtisztelő hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2556 e Ft
1964 e Ft -30%
1690 e Ft -51%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
138 M Ft m Ft
96.8 m Ft -43%
88.7 m Ft -56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület