Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
140 100 000 Ft140.1 M Ft 1 729 630 Ft/m2
3 szoba
81 m²
2. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 907
Grácz Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, vízparti lakások eladók Budapest XI. kerületében, közvetlenül a Duna partján!

Élvezze a Duna közelségének különleges hangulatát egy modern, új építésű lakóparkban Budapest egyik legkedveltebb városrészében. A vízparti sétány, kerékpárút, kikötő és lenyűgöző panoráma mindennapjai részévé válhatnak.

A kiváló elhelyezkedés könnyű megközelíthetőséget és remek infrastruktúrát biztosít: tömegközlekedés, bevásárlási lehetőségek, szolgáltatások és zöldterületek mind karnyújtásnyira.

A projekt széles lakásválasztékot kínál, 43-144 m2 közötti alapterületek, nappali + 1, 2 vagy 3 hálószobás elosztások, erkélyes vagy teraszos lakások.

Összesen 648 db lakás készül több ütemben, e hirdetésben szereplő lakás:

1. épület 2. emelet 1-201. lakás.

nettó 78,52 m2 + 4,97 m2 erkély. helyiségek: előtér 8,19 m2, nappali + étkező 29,86 m2, konyha 8,10 m2, fürdő 4,44 m2, wc 1,08 m2, szoba 12,68 m2, szoba 14,72 m2, erkély 4,97 m2.

A 9 emeletes épületben modern műszaki megoldások gondoskodnak a kényelemről és energiahatékonyságról: levegős hőszivattyús rendszer, lakásonként szabályozható fűtés-hűtés.

30%-kal leköthető, mélygarázs és tároló igény szerint vásárolható hozzá.

Ideális választás fiataloknak, családoknak, valamint befektetőknek egyaránt, akik értékálló, kiemelkedő adottságokkal rendelkező lakást keresnek.

A XI. kerület ezen részéről (a Savoya Park környéke) a 17-es, 41-es, 47-es villamosokkal a belváros kb. 15 perc alatt elérhető.

Vevőinknek szükség esetén kedvezményes hitelt biztosítunk, teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1730 e Ft
1925 e Ft 10%
1694 e Ft -2%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
140.1 M Ft m Ft
144.3 m Ft 3%
132.3 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

59.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

97 M Ft
1 + 2 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

199 M Ft
4 szoba
195 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
260 m²
XIII. kerület