Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Bíró László József körút 5, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
192 769 000 Ft192.769 M Ft 2 215 736 Ft/m2
4 szoba
87 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 241
BudaPart értékesítési iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A BudaPart egy modern és fenntartható városnegyed Budapest szívében, ahol a városi pezsgés találkozik a természet nyugalmával. Olyan helyet teremtünk, ahol az itt élők, dolgozók és látogatók egyaránt feltöltődhetnek, kikapcsolódhatnak és inspirálódhatnak. Közösségi tereink, korszerű otthonaink, innovatív irodáink és sokszínű szolgáltatásaink mind azt szolgálják, hogy egy élhető, vibráló környezet szülessen, amely rugalmasan követi az emberek igényeit. Nem csupán egy új városrészt építünk, hanem egy életstílust kínálunk mindazoknak, akik a BudaPartot választják.

A BudaPart városnegyed kiválóan megközelíthető, és folyamatos közlekedési fejlesztésekkel válik egyre könnyebben elérhetővé. A Deák tér mindössze 3,5 kilométerre található, tömegközlekedéssel körülbelül fél óra, autóval 10–15 perc alatt elérhető. Az 1-es villamos már Kelenföldig jár, közvetlen kapcsolatot biztosítva az M4-es metróval, a hosszabb útvonalon közlekedő 154-es busz pedig érinti a Kopaszi-gátat és a BudaPartot. A közeljövő fontos fejlesztései közé tartozik a Budai fonódó villamos II. üteme, a Déli Körvasút új Nádorkert megállója, valamint a Galvani híd, amely jelentősen tehermentesíti majd a környéket.

A mindennapi élethez szükséges szolgáltatások széles köre áll rendelkezésre. A BudaParton Spar és Rossmann működik, míg az Allee és az Újbuda Center 10 perc sétára található. Emellett a Kopaszi Non-stop gyógyszertár 24 órás nyitvatartással biztosít extra kényelmet. A Kopaszi-gáttal együtt több mint 50 szolgáltató egység érhető el a városnegyedben, köztük éttermek, kávézók, sportolási lehetőségek, szépségszalonok és egyéb kényelmi szolgáltatások.
Az oktatás szempontjából jelenleg egy magánóvoda található a területen, általános iskola, nemzetközi iskola és egyetem is tíz perc sétára elérhető.

A BudaPart a „15 perces város” koncepciójához illeszkedve úgy lett kialakítva, hogy a mindennapokhoz szükséges szolgáltatások gyalogosan, rövid időn belül elérhetők legyenek. A városnegyed így modern, élhető, jól megközelíthető és teljes körű szolgáltatáskínálattal rendelkező új budapesti központ.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 03. 06.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kelenföld m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2216 e Ft
2012 e Ft -10%
2074 e Ft -7%
1757 e Ft -26%
Ennek az ára
Kelenföld átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
192.769 M Ft m Ft
177.7 m Ft -9%
228.1 m Ft 15%
183.6 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Bíró László József körút 5, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
82 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
59 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás