Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Sasad, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
275 000 000 Ft275 M Ft 2 115 385 Ft/m2
4 szoba
130 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 220
Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PANORÁMA WEST PROJEKT
SZUPERPANORÁMÁS LAKÁS MADÁRHEGYEN

Csodálatos, elvehetetlen kilátással rendelkező , most épülő 130 nm -es nappali+3 szobás lakás 47 nm-es terasszal 279 M Ft-ért eladó.

A modern, praktikus kialakítású ingatlan igazán átgondolt elrendezésű:
- 3 tágas hálószoba (13, 15, 15 nm-esek ) melyből kettő teraszos
- 2 fürdőszoba , kádas és zuhanyzós ( egyik a szülői hálóból nyílik)
- 2 gardrób
- háztartási helyiség
-kissé elszeparált nappali és hálórészleg
- nagy amerikai konyhás NY-i tájolású nappali ( 47 nm )
- pompás napozóterasz ( 29 nm ) plusz árnyékos erkély (11nm )

Gazdaságos egyedi hőszivattyú, pardlófűtés / mennyezet hűtés, választható burkolatok.
Egy gépkocsi részére parkoló vásárolható : + 7M Ft
Átadás: 2026 III. negyedév.
Az utca nívós, kedvelt, teljesen beépült.
Kis lakásszámű projekt, igen kedvelt befektetésre is, a penthouse lakás mindig azonnal kiadható.

Igen ritkaságnak számít ez az ingatlan a csodás, elvehetetlen panorámája, a nívós környék és könnyű megközelíthetősége miatt.

Várom érdeklődését!
Madárhegyingatlan Projektiroda

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sasad m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2115 e Ft
468 e Ft -352%
2082 e Ft -2%
1738 e Ft -22%
Ennek az ára
Sasad átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
275 M Ft m Ft
50.3 m Ft -446%
232.4 m Ft -18%
186.1 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Sasad, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba