Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 10. emelet

+ 4 kép 1/7
155 900 000 Ft155.9 M Ft 2 514 516 Ft/m2
3 szoba
62 m²
10. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 10. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Sasaran-Kereki Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÁLOMOTTHONOK ÚJBUDÁN ! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a BME és az ELTE közelében 11. kerület központi részén, A Kopaszi-gát, továbbá számos bevásárlási lehetőség mellett újépítésű, korszerű álomotthonok elérhetőek kiemelkedő minőségű 1, - 2, - 3 szobás lakások 30-135 m2 közötti méretekben. Minden ingatlan teraszos kialakítású, többségük a hangulatos belső kertre néz. A Future Homes projekt egy tágas, parkosított belső kertet ölel körbe, mely pihentető kikapcsolódást nyújt a lakók számára kellemes, zöld környezetben. A földszinten üzlethelyiségek és kertkapcsolatos ingatlanok találhatók, minden lakószint megközelítését lift biztosítja a teremgarázsból. A környéken folyamatosan épülnek a luxuslakások, ami reális értékállóságot biztosít az itt vásárolt ingatlanoknak. Átadás 2026 II. félév. Rozsda áfás! Vásárolja meg még 2024-es áron!!! ENERGIATAKARÉKOS OTTHONOK, KIVÁLÓ BÉRBEADHATÓSÁG! Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal. Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között. Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes, akár ingatlanokkal kapcsolatban, akár hitelügyintézés, CSOK, Babaváró vagy bármilyen pénzügyi tanácsadásban örömmel állunk rendelkezésére. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME! --- A hét bármely napján hívhat reggel 9 és este 9 között bármikor. ---

155900000 Ft

Referencia szám: M304295

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2515 e Ft
1925 e Ft -31%
1694 e Ft -48%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
155.9 M Ft m Ft
144.3 m Ft -8%
132.3 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás