Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
122 850 000 Ft122.85 M Ft 2 013 934 Ft/m2
2 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Zagyi Viktória
Duna House - Bartók Béla út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A JÖVŐ OTTHONA ITT VAN!

**LUXUS & ZÖLD ENERGIA EGY HELYEN!**
Ismerd meg legújabb, **innovatív, energiatakarékos, fenntartható** társasházunkat Budapest XI. kerületében,
az Őrmezei út zöldövezeti részén! Ez itt a NapForrás 20-Buda!
Ez a **prémium kategóriás** fejlesztés a **jövő otthonát** hozza el neked **fenntartható megoldásokkal, minimális rezsiköltséggel!**

**ZÖLD ENERGIA = NULLA REZSI!**
- A+++ energetikai besorolás a legmodernebb technológiával!
- Napelem rendszer minden lakás **rezsiköltsége gyakorlatilag NULLA!**
- Levegő-hőszivattyús mennyezet hűtés-fűtés maximális komfort, minimális energiafelhasználás!
- 72 kWh akkumulátor az energiát nemcsak megtermeljük, de tároljuk is!

**OKOSOTTHON MEGOLDÁSOK = KÉNYELEM & BIZTONSÁG!**
- Teljes okosotthon vezérlés egy érintéssel irányíthatod otthonodat!
- Beépített riasztórendszer maximális védelem!
- Elektromos autótöltő minden beállóhoz gondolj a jövőre!

**EXKLUZÍV KERT & KÖRNYEZET!**
- Esővízgyűjtő & öntözőrendszer fenntartható kertgondozás!
- Professzionális tájépítész által tervezett zöldövezet

NE MARADJ LE! Csak 20 db lakás elérhető! Vedd fel velünk a kapcsolatot MÁR MA, hogy ne maradj le erről az egyedülálló lehetőségről!
Most még kedvezményes belépő áron!
Csak nálunk: Ingyenes konyhaterveztetés!
Jelenlegi akció!- ajándék elektromos redőny és szúnyogháló, emellett ingyenes jogi és ügyvédi ügyintézés!
mélygarázsban parkoló hely: 6.500.000 Ft/db
tároló: 2.500.000 Ft (limitált számban)
A Beruházó több mint 20 éves építőipari múlttal és modern villamossági technológia szaktudással rendelkezik. A környéken több társasház építése is a nevükhöz fűződik. Személyes megtekintésre van lehetőség.
A jövő luxusa, kényelme és fenntarthatósága most karnyújtásnyira van!  Legyél része az energiaforradalomnak!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2014 e Ft
1954 e Ft -3%
1690 e Ft -19%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
122.85 M Ft m Ft
97.5 m Ft -26%
118.7 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
X. kerület
Eladó téglalakás