Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó 45 m²-es újszerű lakás erkéllyel a Duna-part közelében
Budapest egyik kedvelt részén, a Duna-part és a Savoya Park közelében eladó egy 2022-ben épült, újszerű állapotú, nappali + 2 fél szobás lakás. Az ingatlan első tulajdonostól vásárolható meg.
Főbb jellemzők:
Erkély – kényelmes kültéri pihenőhely
Fedett garázs + tároló – kötelezően megvásárolandó, a tároló ára 3 millió Ft, a fedett garázs ára 6 millió Ft
Lift – akadálymentes közlekedés
A lakás elhelyezkedése kiváló, a közelben található a népszerű Savoya Park bevásárlóközpont, ahol számos üzlet és szolgáltatás elérhető.
További információért és megtekintésért hívjon bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 04. Utoljára módosítva: 2025. 03. 04.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XI. kerület, 2. emelet