BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, 6. emelet

+ 11 kép 1/14
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 479 630 Ft/m2
2 szoba
54 m²
6. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 409
Bereznai Beáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Különleges hangulatú, izgalmas elrendezésű otthon Budapest X. kerületének központjában!

Eladó egy egyedi kialakítású, köríves alaprajzú, 54 m²-es + 2 m² erkélyes lakás egy 2004-ben épült, rendezett társasházban. A lakás karakteres megjelenésű, világos terekkel rendelkezik.

A nappali és az étkező egy légtérben található, a hálószoba külön nyílik. A fürdőszoba és a toalett külön helyiségben kapott helyet, a hangulatos erkély pedig tökéletes pihenősarok a mindennapokra.

A lakás cirkófűtéses, a kedvező fenntartási költségekről pedig a korszerű nyílászárók, a hőszigetelés és a társasház tetején elhelyezett napelemek gondoskodnak.

A magas emeleti elhelyezkedésnek, a jól szigetelő műanyag nyílászáróknak és a redőnyöknek köszönhetően a lakás csendes és nyugodt, a nyári komfortot pedig klíma biztosítja.

A környék infrastruktúrája makulátlan: üzletek, posta, szolgáltatások és sétálóutca mind pár perc távolságra elérhetők.
A közlekedés kíváló: Buszok: 9, 162, 162A, 262,909
Villamosok: 3, 28, 62, 62A
A 9-es busz a ház előtt áll meg, a közeli vasútállomásról pedig a Nyugati pályaudvar kb. 15 perc alatt elérhető, emellett villamosmegállók is a közelben találhatók.

A parkolás az utcán ingyenes, de igény esetén a mélygarázsban parkolóhely bérelhető, elektromos autó töltési lehetőséggel.
Fiatal pároknak első lakásként, vagy befektetésnek is kiváló! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396088

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1480 e Ft
1177 e Ft -26%
1690 e Ft 12%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
61.5 m Ft -30%
88.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

67 M Ft
2 szoba
51 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

141.9 M Ft
3 szoba
90 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
50 m²
X. kerület, Laposdűlő, Doba utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

71 M Ft
3 szoba
62 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

106.085 M Ft
4 szoba
86 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
108 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

135 M Ft
3 szoba
66 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

68.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

118.38 M Ft