Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
IV. Wesselényi utcában eladó egy 70 m²-es, 3 szobás, felújított lakás.
Délkeleti tájolásának köszönhetően a lakás egész nap világos és napfényes.
A felújítás során korszerű, hőszigetelt, műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, melyek alumínium redőnnyel felszereltek.
Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, amelynek során a villamoshálózat is megújult, valamint a homlokzat 8 cm vastag hőszigetelést kapott.
A fűtésről és a melegvíz-ellátásról egy korszerű, Bluetooth-kapcsolattal is vezérelhető Ariston kondenzációs gázkazán gondoskodik, a kellemes hőmérsékletről pedig hűtő-fűtő klímaberendezések is gondoskodnak.
A háromlakásos épület ügyvédi megosztással rendelkezik.
Jöjjön, tekintse meg és tegyen rá ajánlatot. Minden ajánlatot köszönettel fogadunk!
Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Hitelre vásárló ügyfeleinknek teljeskörű, ingyenes, bank semleges ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Irodánk ügyvédje pedig kedvező díjszabással vállalja az adásvételi szerződés elkészítését.
Amennyiben még el kell adnia ingatlanát, kérem, tiszteljen meg bizalmával és kérje, nagy tapasztalattal rendelkező, az aktuális árakkal tisztában lévő, irodánk ajánlatát.
B. R. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: ******************* - GDN azonosító: 399263
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 10. Utoljára módosítva: 2026. 08. 10.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, földszint