Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, földszint

69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 184 746 Ft/m2
2 szoba
59 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 780
Tecnocasa - Mineradoro Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy felújított, azonnal költözhető lakás nyugodt, csendes környezetben, rendezett közös kerttel.

A tulajdoni lapon jelenleg 31 nm szerepel, azonban a beépített tetőtér földhivatali bejegyzése folyamatban van, amely további 28 nm-es nagy szobával növeli az ingatlan hasznos alapterületét.

A tetőtér szigetelése megtörtént.

A lakás felújításon esett át, mely során megújultak:

a villanyvezetékek,

a nyílászárók,

valamint a burkolatok is.

Főbb jellemzők:

2 szoba és nappali

1/1 tulajdon

tehermentes

cirkófűtés

azonnal költözhető

saját, 10 nm-es tároló tartozik hozzá

rendezett lakóközösség

Közlekedés kiváló:

a 37-es és 28-as villamos, a 9-es és 162-es busz, valamint a Nyugati pályaudvar felé közlekedő vonatmegálló is mind pár perc sétára elérhető.

Az ár irányár.

Vevőink számára a közvetítás díjtalan.

Az alaprajz tájékoztató jellegű.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1185 e Ft
1177 e Ft -1%
1690 e Ft 30%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
61.5 m Ft -14%
88.7 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

106.085 M Ft
4 szoba
86 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

139 M Ft
2 szoba
95 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

289 M Ft
5 szoba
147 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Török Flóris
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

0.16 M Ft
1 szoba
36 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

75 M Ft
2 + 1 szoba
34 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

22.5 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

97.078 M Ft
4 szoba
77 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

165 M Ft
4 szoba
111 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Kárpát u
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95 M Ft
2 szoba
64 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.99 M Ft
3 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
4 szoba
88 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás