Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
49 800 000 Ft49.8 M Ft 1 509 091 Ft/m2
1 szoba
33 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 947
Boda Katalin
OTPip - Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ METRÓMEGÁLLÓHOZ KÖZELI LAKÁS, ZÁRT TÁRSASHÁZBAN!

Budapest X. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy zárt társasház első emeletén található, 33 nm-es, 1 szobás, felújítandó állapotú lakást. Az ingatlan jelenleg nem lakott, tehát AZONNAL KÖLTÖZHETŐ. Fűtését gázkonvektor biztosítja. Amennyiben egy megfizethető garzonlakást szeretne vásárolni kellemes környezetben, akkor Önnek ez a KIVÁLÓ választás.

ELŐNYÖK: alacsony rezsi, kamra, zárt társasház parkolási lehetőséggel, társasházi zöld udvar játszótérrel, normál szomszédok, azonnal költözhető, rendezett tulajdoni lap.

LOKÁCIÓ: A ház az Üllői út szomszédságában, de a lakás nem közvetlenül a forgalmas út mellett helyezkedik el. A Pöttyös utcai és az Ecseri úti Metrómegálló is gyalogosan pár perc alatt megközelíthető, illetve a közelben található több bolt, orvosi rendelő, iskola, óvoda, tehát a lakás infrastrukturális adottságai kiválóak.

Az OTP Bank kedvezményes lakáshitelével segítjük vásárlását, egyedi kamatfeltételekkel és díjmentes ügyintézéssel.
Amennyiben a lakás felkeltette érdeklődését és szívesen megnézné, akkor hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1509 e Ft
1280 e Ft -18%
1693 e Ft 11%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
49.8 M Ft m Ft
40.1 m Ft -24%
59.1 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
3 szoba
93 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.8 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
108 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

106.085 M Ft
4 szoba
86 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
89 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
76 m²
X. kerület, Laposdűlő, Doba utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület