Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Népliget, Üllői út, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
63 000 000 Ft63 M Ft 1 166 667 Ft/m2
2 szoba
54 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kozma Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 2. emeleti tégla lakás az Üllői út és az Üllői köz sarkán. 54 m2-s, egy nagy nappali és egy hálószoba tartozik hozzá, ablakai mind délre néznek, ezért világos a lakás. A fűtés gázkonvektorral és elektromos fűtéssel megoldott, az ablakok hangszigeteltek és műanyagok, redőnnyel felszereltek. Az ingatlanba biztonsági bejárati ajtón keresztül tudunk bejutni. A villanyvezetékek cseréje már megtörtént a lakásban. A közösköltség 18.880 Ft, ami a felújítási alapot is tartalmazza. A ház és a lépcsőház is nemrég felújításon esett át, szép állapotban vannak. A szomszéd házakkal közösen egy zárt udvar közepén privát játszótér helyezkedik el, itt van lehetőség az elektromos kapuval zárt udvaron a parkolásra is.

A társasház szép állapotban van, a homlokzat és a lépcsőház is a közelmúltban felújításon esett át. Jó a lakóközösség, rendezett a környezet.

Az ingatlan az Ecseri úti és a Pöttyös utcai metrómegállók között helyezkedik el, jó a közlekedés a környéken, több villamos is megáll a közelben. Ezenkívül boltok, iskola, óvoda, éttermek mind megtalálhatók a közelben.

Kifejezetten ajánlom pároknak, kiscsaládosoknak, de akár befektetésnek is kiváló! Minimális ráfordítással kialakíthatja álomotthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1167 e Ft
1159 e Ft -1%
1675 e Ft 30%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
63 M Ft m Ft
60.4 m Ft -4%
88.4 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Népliget, Üllői út, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

165 M Ft
4 szoba
111 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

71 M Ft
3 szoba
62 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

65 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

97.078 M Ft
4 szoba
77 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

103.543 M Ft
4 szoba
83 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft