Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, földszint

+ 8 kép 1/11
48 000 000 Ft48 M Ft 1 500 000 Ft/m2
1 szoba
32 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dávid Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

.
.
Ingatlanról :

- Otthon Start Lakáshitelre alkalmas
- 32 m2
- Jó állapotú
- Világos lakás
- Tájolás : DNY
- Belmagasság : 3,1 m
- Homlokzati hőszigetelés
- Kertre néző ablakok thermo üvegezéssel
- Biztonsági bejárati ajtó
- Elektromos cserépkályha + fali panelek
- Bojler
- 3 x 16A
- Éjszakai áram - 2 X 25A
- Minden közmű egyedi mérővel
- Közös költség : 7.200.- (tartalmazza a felújítási alapot is)

- Saját előkert : 35 m2
- Saját tároló a pincében : 6 m2 (teljesen száraz)
- Beépíthető padlástér (kb. 20 m2 hasznos alapterület)
- 10 éve teljeskörű felújítás, beleérve a tetőt is

- Homlokzat állapota jó
- Udvar rendezett
- Jó lakóközösség
- Lakások száma 10

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1500 e Ft
1317 e Ft -14%
1723 e Ft 13%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
48 M Ft m Ft
37.6 m Ft -28%
59.3 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
108 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

106.085 M Ft
4 szoba
86 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

165 M Ft
4 szoba
111 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

75 M Ft
2 + 1 szoba
34 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12