Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
115 900 000 Ft115.9 M Ft 942 276 Ft/m2
3 szoba
123 m²
4. emelet
építés éve:1880

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 329
Megyesi Éva
Megyesi Éva Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

* A kérdésre „Igen” válasz bejelölése esetén, az „Üzenet küldése” gombra kattintva kijelentem, hogy az OTP Bank Nyrt. Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát megismertem és tudomásul vettem.

Eladó téglalakás leírása

ÁRCSÖKKENTÉS!
ÚJ ÁR:115.9M

Eladó a Corvinnegyedben, a körúthoz közel egy kiváló közlekedésű, 4. emeleti, 123 nm-es, négy szoba + hallos, kiváló elhelyezkedésű és állapotú polgári lakás.

Figyelem! Néhány kép virtuális, nem a valóságot tükrözi!

Az ingatlan alapterülete a tulajdoni lap szerint 123 nm, a valóságban 130 nm. Ennek az igazán polgári hangulatú, klasszikus elosztású ingatlannak a helyiségei: 4 szoba, hall, konyha, fürdőszoba, külön WC és kamra található benne. A hallt egy fatüzeléses kandalló teszi igazán otthonossá, melynek melegénél nagyon jól esik egy kis beszélgetés a téli estéken. A harmadik szoba könnyűszerkezetes megoldással lett kettéválasztva, ahol 2 hálószobát és egy gardróbot alakítottak ki. A fürdőben hidromasszázskád található. A szobák hagyományos fa parkettával burkoltak. Kiváló állapotban megőrizték a régi, fa belső ajtókat.

A nagyméretű szobák külön és egybe is nyílnak. A beépített bútorok megbeszélés tárgyát képezik. A fűtés látványkonvektorokkal, fatüzelésű kandallóval és hűtő-fűtő klimával megoldott. A lakás belmagassága 3,53 méter. Minden helyisége ablakos.

Az ingatlant 2012-ben teljes körűen felújították, az ablakokat korszerű, kétrétegű hő- és hangszigetelt üvegezésűre cserélték, valamint szúnyoghálóval és redőnnyel is felszerelték.

A bejárati ajtó 8 ponton záródó acél, biztonsági ajtó.

Tartozik hozzá egy 20 nm-es, saját pincerész is.

Közös költség: 45.000 Ft/hó, mely tartalmazza a felújítási alapot és a házbiztosítást is.

Az ingatlan egy 4 emeletes, liftes, jó lakóközösségű, rendezett társasházban található. Folyamatosan karbantartott, felújítási tartalékkal rendelkezik. Az elmúlt években kicserélték a ház gázvezetékeit, villanyvezetékeket és a kimenő csatornát is.

A környék ellátottsága kiváló mind infrastrukturálisan, mind pedig a mindennapi élethez szükséges intézmények tekintetében. A város bármely része percek alatt elérhető, bevásárlási és kulturális lehetőségek is karnyújtásnyi találhatók.

Ajánlom ezt a kiváló ingatlant nagyobb családoknak, esetleg több generáció együttélésére is alkalmas lehet. Elhelyezkedése miatt befektetésként is remek lehetőség kiadásra vagy irodát, rendelőt is kialakíthat benne.

Irodánk teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is.


PRICE REDUCTION!
NEW PRICE: 115.9M

For sale in the Corvinnegyed, close to the boulevard, a 4th-floor, 123 sqm, four-room apartment with hall, excellent location and condition, with excellent transport links.

Attention! Some images are virtual and do not reflect reality!

According to the title deed, the floor area of the property is 123 square meters, in reality it is 130 square meters. The premises of this property with a truly bourgeois atmosphere and a classic distribution are: 4 rooms, a hall, a kitchen, a bathroom, a separate toilet and a pantry. A wood-burning fireplace makes the hall really homely, the warmth of which is very good for a little conversation on winter evenings. The third room was divided into two with a light construction solution, where 2 bedrooms and a wardrobe were created. The bathroom has a hydromassage tub. The rooms are covered with traditional wooden parquet. The old wooden interior doors have been preserved in excellent condition.

The large rooms open separately and into one. Built-in furniture is subject to discussion. The heating is solved with visual convectors, a wood-burning fireplace and a cooling-heating air conditioner. The interior height of the apartment is 3.53 meters. All rooms have windows.

The property was completely renovated in 2012, the windows were replaced with modern, double-layer heat- and sound-insulated glazing, as well as equipped with mosquito nets and blinds.

The entrance door is an 8-point steel security door.

It also includes a 20 m2 private cellar.

Common cost: HUF 45,000/month, which includes the renovation fund and home insurance.

The property is located in a 4-storey apartment building with an elevator and a good residential community. It is constantly maintained and has a reserve for renovation. In recent years, the house\'s gas lines, electricity lines and the outgoing sewer were also replaced.

The provision of the neighborhood is excellent both in terms of infrastructure and the institutions necessary for everyday life. Any part of the city can be reached in minutes, shopping and cultural opportunities are also within reach.
The price is 290 520Eu.

I recommend this excellent property for larger families, it may be suitable for several generations to live together. Due to its location, it is also a great investment opportunity or you can create an office or clinic in it.

Our office is available to sellers and buyers with full administration! We offer discounted loan schemes to finance the property you choose from our range. For the conclusion of the sales contract, we provide reliable legal assistance as needed, and we also provide assistance in managing matters related to the sale.

Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 11. Utoljára módosítva: 2026. 07. 25.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Józsefváros m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
942 e Ft
1394 e Ft 32%
1353 e Ft 30%
1702 e Ft 45%
Ennek az ára
Józsefváros átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
115.9 M Ft m Ft
98.2 m Ft -18%
98.6 m Ft -18%
131.8 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.5 M Ft
1 szoba
26 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

69.9 M Ft
5 szoba
197 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
3 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74 M Ft
2 szoba
45 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

66 M Ft
3 szoba
62 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
XX. kerület
Eladó telek

Budapest, XX. kerület

89 M Ft
709 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

71.4 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

177 M Ft
4 szoba
276 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

52 M Ft
3 szoba
43 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
32 m²
IV. kerület, Újpest, Károlyi István utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

93 M Ft
3 szoba
71 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79 M Ft
2 szoba
44 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

115 M Ft
3 szoba
59 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szentmártonkáta, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

50.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Máriapócs
Eladó családi ház

Máriapócs

56.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

52 M Ft
2 szoba
56 m²
Mátraszentimre
Eladó családi ház

Mátraszentimre

120 M Ft
5 szoba
117 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

66 M Ft
3 szoba
70 m²
Sajóbábony
Eladó téglalakás

Sajóbábony

23.5 M Ft
3 szoba
64 m²
Nyíribrony
Eladó családi ház

Nyíribrony

14.99 M Ft
2 szoba
45 m²
Sormás
Eladó családi ház

Sormás

105 M Ft
4 szoba
115 m²