Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Ciprus utca, földszint

+ 10 kép 1/13
95 000 000 Ft95 M Ft 1 610 169 Ft/m2
3 szoba
59 m²
földszint
építés éve:2008

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth Barbara
Otthon Centrum - XIV. kerület - Fogarasi út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó újszerű lakás a VIII. kerület közkedvelt részén, a Ciprus utcában, a modern és rendezett Ciprus Lakóparkban.

A lakás kiváló állapotú, gondosan karbantartott, ideális választás azok számára, akik egy minőségi otthont keresnek.
Az ingatlan elosztása rendkívül praktikus: tágas nappali + 2 külön nyíló hálószoba biztosítja a kényelmes mindennapokat.
A nappaliból egy nagy méretű terasz nyílik, amely tökéletes helyszín lehet reggeli kávézáshoz vagy esti kikapcsolódáshoz.

A lokáció egyik legnagyobb előnye a kiváló infrastruktúra.
A környéken minden fontos szolgáltatás könnyedén elérhető.
A közlekedés is kiemelkedő, több járat biztosít gyors kapcsolatot a belváros felé, így a munkába járás vagy a városi programok egyszerűen megoldhatók.
A lakás ideális választás fiatal párok számára, akár első közös otthonnak, illetve egy gyermekkel rendelkező kis családoknak is, akik nyugodt,
mégis jól megközelíthető környezetben szeretnének élni.

Ha egy modern, élhető és jó elhelyezkedésű otthont keresel, ez a lakás remek lehetőség.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1610 e Ft
1377 e Ft -17%
1694 e Ft 5%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
95 M Ft m Ft
98.1 m Ft 3%
132.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Ciprus utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás