Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

+ 1 kép 1/4
81 900 000 Ft81.9 M Ft 1 861 364 Ft/m2
2 szoba
44 m²
5. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 44 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 945
Toma Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy modern új építésű társasházban egy 4. emeleti korszerű új otthont. A lakás 44m2 alapterületű +4m2 erikély alapterületű. Kiváló elosztási szèp világos terekkel.

Ez a modern, hatemeletes fejlesztés üvegerkélyekkel, bézs rusztikus téglával és fehér elemekkel ötvözi a kortárs stílust, miközben a történelmi Evangélikus Egyház fehér tornya jellegzetes építészeti látványosság.
Az épület korszerű, minőségi és környezettudatos műszaki tartalommal. A fűtés korszerű központi VRF rendszerrel történik, padlófűtéssel és hőszivattyús fan coil egységekkel kiegészítve, amely nemcsak magas komfortérzetet, hanem energiahatékony működést is biztosít. Az elektromos hálózat lakásonként 3x20 A teljesítménnyel, egyedi mérőórákkal kerül kialakításra. Az épületben nagy légterű, bútorszállításra is alkalmas felvonó működik.
A lakások felár ellenében egyedi igények szerint alakíthatók, továbbá külön rendelhetők kényelmi és biztonsági extrák is, mint például a hűtés, a riasztórendszer vagy a motoros redőny.
A projekthez garázsok 7 millió forinttól, tárolók pedig 2,8 millió forinttól vásárolhatók. A tervezett átadás már májusban várható, ami különösen vonzó lehet mind a saját célra vásárlóknak, mind a befektetőknek.
A projekt elhelyezkedése ideális, a város központjában található, könnyű közlekedési lehetőségekkel, így a lakás értékálló és hosszú távon is kiváló döntés lehet. Várható legkésőbbi átadás 2026.05.hó
ül. Szerkezete monolit vasbeton pillérvázas rendszerű, hanggátló falazatokkal. A nyílászárók 3 rétegűek, hőszigeteteltek.

Keressen bizalommal
Toma Mónika
06709454449

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1861 e Ft
1449 e Ft -28%
1690 e Ft -10%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
81.9 M Ft m Ft
73.4 m Ft -12%
88.7 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba