Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Befektetők figyelem! Kiváló elosztású, nagy alapterületű lakás eladó a VIII. kerület dinamikusan fejlődő részén
Budapest VIII. kerületében, Józsefváros és Kerepesdűlő határán kínálunk megvételre egy 102 négyzetméteres, 4 szobás lakást egy rendezett, liftes társasházban. Az ingatlan 1/1 tulajdonban van, teljesen per- és tehermentes, így akár 1 hónapon belül birtokba vehető, ami különösen vonzó lehet befektetők számára.
A lakás egyik legnagyobb előnye a kiváló, praktikus elosztás: minden szoba külön nyílik, így ideális több bérlős hasznosításra vagy akár irodai célra is. A két külön bejárat további rugalmasságot biztosít, ami ritka lehetőség a piacon, és jelentősen növeli a hasznosítási potenciált.
Az ingatlan jelenleg felújítandó állapotú, így az új tulajdonos saját igényeire szabhatja, vagy befektetési céllal optimalizálhatja a kialakítást. Két szoba utcai nézetű, ami kellemes térérzetet és világosságot biztosít, míg egy további szoba a csendes, belső gangra néz.
A fenntartási költségek kedvezőek: a 31.000 Ft-os közös költség már tartalmazza a felújítási alapot, a szemétszállítást, a lift karbantartását, valamint a lépcsőház takarítását is. A rezsi átalány alapján fizetendő (villany, víz, gáz-konvektoros fűtés), ami jól tervezhető havi kiadásokat biztosít.
A társasház lakóközössége kulturált, a közös képviselet megbízható és rugalmas, ami hosszú távon is stabil hátteret jelent.
Az ingatlan elhelyezkedése kiemelkedő: a környék kiváló tömegközlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, így a belváros és az egyetemek gyorsan és könnyen elérhetők. Ez különösen vonzóvá teszi a lakást bérbeadás szempontjából, legyen szó diákokról vagy fiatal munkavállalókról.
Összességében ez a lakás kiváló befektetési lehetőség: nagy alapterület, rugalmas kialakítás, jó lokáció és erős bérbeadási potenciál egy helyen.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 04. 09.
4 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet