Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
186 000 000 Ft186 M Ft 1 192 308 Ft/m2
5 szoba
156 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 292
Kovács Zágon
OPTIMA | A szakértő ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Befektetési ritkaság a rákóczi úton – 5 lakóegységes, teljeskörűen felújított INGATLANBudapest VII. kerületének frekventált részén, a rákóczi úton kínálok megvételre egy 156 m² alapterületű, különleges adottságú lakást, amely jelenleg 5 különálló, önálló bejáratú lakóegységre van osztva – mindegyik saját konyhával és fürdőszobával rendelkezik. Ez az ingatlan kivételes lehetőséget kínál befektetők számára, hiszen a klasszikus bérbeadási modellel szemben itt öt, jól kiadható minigarzon biztosítja a bevételt. a lakóegységek teljesen akusztikailag szigeteltek, bútorozottak, gépesítettek, és azonnal bérbe adhatók. FŐBB JELLEMZŐK:- teljes körű felújítás: új elektromos hálózat, vízrendszer, nyílászárók, burkolatok- Az eredeti téglafalak megtisztítva, lakkozva – loftos, egyedi HANGULAT- a ház stílusához hű, fa hatású BERENDEZÉSEK- mind az öt egység teljesen felszerelt és külön nyíló- Modern, igényes beltéri kialakítás – mintha egy újépítésű ingatlanba lépnénkKIADÁSI POTENCIÁL:- Hosszú- vagy középtávú bérbeadás esetén egységenként akár 200. 000 Ft/hó bérleti díj is elérhető- Összesen 1. 000. 000 Ft körüli havi bevétel- Stabil, kiszámítható hozam, alacsony kockázattalCÉLCSOPORT és hasznosítási LEHETŐSÉGEK:- befektetőknek – diverzifikált bevételi forrás, biztos bérbeadási lehetőség- cégeknek – munkavállalók szállására- családi VAGYONKEZELÉSRE- praxisnak, irodának – szeparált működésEz az ingatlan nem csupán egy különleges otthon, hanem egy jól átgondolt üzleti lehetőség – nemcsak biztos hozammal, de értéknövekedési potenciállal is számolhat, aki hosszú távon gondolkodik a belvárosi ingatlanpiacon. További részletekért és az ingatlan személyes megtekintése miatt várom hívását akár hétvégén vagy az esti órákban egyaránt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Palotanegyed m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1192 e Ft
1377 e Ft 13%
1150 e Ft -4%
1600 e Ft 25%
Ennek az ára
Palotanegyed átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
186 M Ft m Ft
185.4 m Ft 0%
149.8 m Ft -24%
241.1 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület