Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 14 kép 1/17
35 800 000 Ft35.8 M Ft 2 237 500 Ft/m2
1 + 1 szoba
16 m²
földszint
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 329
Hegedűs Tibor
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÁLLÓGALÉRIÁS DUPLEX LAKÁS eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés!
(NEM HITELEZHETŐ! Ügyvédi megosztással kerül értékesítésre)
Eladó közvetlenül a Blaha Lujza tér közelében, egy BELSŐ KÉTSZINTES, összesen 30,5 m2 hasznos területű lakás, amely teljes körű felújításon esik át. (ALUL: 16,5 m2 FELÜL: 14 m2-es állógalériás)
Az épület kívül-belül jó állapotú, a homlokzat felújítása jelenleg is folyamatban van. A ház 50-70 méterre található a Blaha Lujza tértől, kiváló közlekedéssel.

BELSŐ KÉT SZINTES LAKÁS (Összesen 30,5 m2):
- alsó szint (16,5 m2): amerikai konyhás nappali, fürdőszoba
- felső szint (14 m2): különálló hálószoba (állógaléria, 1,8 m magas), ABLAKOS, teljes értékű szobaként használható, 4 fallal zárt!

MŰSZAKI TARTALOM:
- új műanyag nyílászárók
- minőségi laminált padló mindkét szinten
- beépített, gépesített konyha(sütő, főzőlap, páraelszívó)
- fürdőszobában: épített zuhannyal és minőségi szaniterek
- teljes műszaki és esztétikai felújítás (vezetékcsere, elektromos fűtőpanel)
A lakások jelenleg 30-40%-os készültségi állapotban vannak.
Várható átadás: április 30.

FIGYELEM! Az ingatlan nem hitelezhető, azonban rugalmas fizetési ütemezés megoldható. EGYBEN A 3 LAKÁS IS MEGVÁSÁROLHATÓ AKÁR HITELLEL IS!
Ideális befektetésnek vagy kiadásra a belváros szívében.
További információért keressen bizalommal!
Azonosító: M326205

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M326205-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2238 e Ft
1449 e Ft -54%
1690 e Ft -32%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
35.8 M Ft m Ft
73.4 m Ft 51%
88.7 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca