Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 6. emelet

+ 17 kép 1/20
207 620 000 Ft207.62 M Ft 2 162 708 Ft/m2
4 szoba
96 m²
6. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 606
Vajda Árpád
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Különleges penthouse lehetőség Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén, a Csarnok negyedben, a Blaha Lujza tér és Körút szomzédságában. A 2023-ban épült, liftes, 54 lakásos társasház igényes anyaghasználattal, AA++ energetikai besorolással és korszerű hőszivattyús hűtés-fűtési rendszerrel valósult meg, ahol a hőleadás padlóban és mennyezetben történik, így a fenntartás rendkívül kedvező. A kínált ingatlan belső kétszintes, 96 m2 lakóterületű, 4 szobás, nyugati fekvésű lakás, amelyhez összesen 147 m2 terasz és egy 4 m?-es erkély tartozik. Különlegessége, hogy mindkét szint saját teraszkapcsolattal rendelkezik, így a lakás minden szinten erős kültéri kapcsolódást biztosít. A felső teraszokról tágas, levegős városi panoráma tárul elénk, ahonnan a Gellért-hegy, a Budai-hegység vonulata és a Hármashatár-hegy látványa is élvezhető, tovább erősítve a valódi penthouse-életérzést. A közös költség 50.400 Ft, amely már tartalmazza a hűtés-fűtés és a vízdíj költségét is. A lakás nem kulcsrakész, viszont teljesen szerkezetkész állapotban van: a gépészet, vezetékek és a fűtési rendszer kiépítve, így a végső kialakítás burkolatok, szaniterek, konyha már egyéni ízlés szerint valósítható meg. A meglévő tervek alapján kb. 20 millió Ft ráfordítással prémium szinten befejezhető. A vízellátású teraszok pergolával, zöldfelülettel, lounge-résszel, akár jacuzzival is kialakíthatók. Befektetői szempontból is kivételes lehetőség. Mélygarázs-beálló 8 M Ft-ért vásárolható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2163 e Ft
1343 e Ft -61%
1757 e Ft -23%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
207.62 M Ft m Ft
118.1 m Ft -76%
183.6 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16