Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
108 500 000 Ft108.5 M Ft 1 095 960 Ft/m2
3 szoba
99 m²
2. emelet
építés éve:1935

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Polgári hangulat, 99 nm, 2 erkély, kiváló lokáció.

Olyan otthont keres, ahol valódi térérzet fogadja?
Ez a 99 nm-es lakás pontosan ezt adja meg.

Két erkély. Tágas szobák. Polgári belmagasság.
A nagy ablakok miatt egész nap világos.

A ház liftes. Rendezett.
A 2-es és a 4-es metró 4 perc séta.
Egyetemek is pár perc sétára található!
A fűtést gázkazán biztosítja, lapradiátoros hőleadókkal.
Kiszámítható, jól szabályozható rendszer.

Az alaprajz jól alakítható.
Ki lehet alakítani 3 hálószobát, amerikai konyhás nappalit, vagy akár két külön lakrészt is.
Befektetésnek is erős választás.

Az ár kifejezetten kedvező a mérethez és az elhelyezkedéshez képest.
Ráadásul még igénybe vehető az Otthon Start hitel, ami jelentősen csökkentheti a saját forrás igényét.

Ez a lakás ideális családnak, összeköltözőknek vagy befektetőknek.
Ha fontos a tér, a fény és a jó közlekedés, ezt látnia kell/

Személyes megtekintésért várom megkeresését!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK067577

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1096 e Ft
1377 e Ft 20%
1694 e Ft 35%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
108.5 M Ft m Ft
98.1 m Ft -11%
132.3 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás