Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
73 000 000 Ft73 M Ft 3 041 667 Ft/m2
1 szoba
24 m²
4. emelet
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

...CORVIN SÉTÁNYON.... NAGY TERASZOS GARZON LAKÁS KERESI ÚJ TULAJDONOSÁT...

A népszerű Corvin sétányon, rendezett , LIFTES, újszerű építésű házban eladó akár befektetésnek, akár első lakásnak egy praktikusan kialakított 1 szobás lakás, mely egy hatalmas 11 m2-es terasszal rendelkezik.
Az épület 2017-ben épült, de a mostani tulajdonosok 2021-ben vették birtokba, amely a Belváros és a repülőtér közelsége miatt könnyen kiadható.
Kiszámítható rezsi - a közös költség, víz, villany, fűtésszámla 30.000 Ft-ból kihozható.
Remek tömegközlekedés, infrastruktúra - a sétányon számtalan étkezési, vásárlási, szórakozási lehetőség érhető el 1-2 percen belül. Gépkocsiját bérelt parkolóban biztonságban tudhatja (mindig van kiadó beálló), de igény esetén vásárlásban is próbálok majd segíteni.
Előre egyeztetett időpontban rugalmasan megtekinthető.

Irányár: 73000000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK028717-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
3042 e Ft
1573 e Ft -93%
1723 e Ft -77%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
73 M Ft m Ft
50.5 m Ft -45%
59.3 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft