BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
108 900 000 Ft108.9 M Ft 1 100 000 Ft/m2
3 szoba
99 m²
2. emelet
építés éve:1935

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 415
Somogyvári Viktória
Somogyvári Viktória DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Polgári hangulat, 99 nm, 2 erkély, kiváló lokáció

Olyan otthont keres, ahol valódi térérzet fogadja?
Ez a 99 nm-es lakás pontosan ezt adja meg.

Két erkély. Tágas szobák. Polgári belmagasság.
A nagy ablakok miatt egész nap világos.

A ház liftes. Rendezett.
A 2-es és a 4-es metró 4 perc séta. Egyetemek is pár perc sétára található!
A fűtést gázkazán biztosítja, lapradiátoros hőleadókkal.
Kiszámítható, jól szabályozható rendszer.

Az alaprajz jól alakítható.
Ki lehet alakítani 3 hálószobát, amerikai konyhás nappalit, vagy akár két külön lakrészt is. Befektetésnek is erős választás.

Az ár kifejezetten kedvező a mérethez és az elhelyezkedéshez képest.
Ráadásul még igénybe vehető az Otthon Start hitel, ami jelentősen csökkentheti a saját forrás igényét.

Ez a lakás ideális családnak, összeköltözőknek vagy befektetőknek.
Ha fontos a tér, a fény és a jó közlekedés, ezt látnia kell/

Személyes megtekintésért várom megkeresését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 03. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1100 e Ft
1390 e Ft 21%
1706 e Ft 36%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
108.9 M Ft m Ft
98.8 m Ft -10%
131.3 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²