Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 11 kép 1/14
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 598 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
3. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KÖLTÖZHETŐ minőségi, A++-os, újépítésű otthonok a nyüzsgő belvárosban, a Corvin sétánynál, csendes, kis forgalmú utcában!Magas technikai színvonalú, igényes, új építésű lakásokat kínálunk Budapest belvárosában, központi elhelyezkedésű, kiváló közlekedéssel rendelkező környéken. A projekt a 8. kerület folyamatosan megújuló, dinamikus értéknövekedésű részén, a közelmúltban felújított Mátyás tér, a II. János Pál pápa tér és a Teleki tér közelében helyezkedik el. A ház közvetlen környezetében óvodák és iskolák, üzletek, éttermek, kávézók, és orvosi rendelő is megtalálható. A magas színvonalú, modern - japán technológiás energiatakarékos hőszivattyús fűtés- és hűtésrendszerrel, valamint igényes gépészettel felszerelt lakások minden mai elvárásnak megfelelnek, kiemelkedően alacsony a rezsiköltség.A garázs hidraulikus emelő segítségével kétszintű parkolási lehetőséget kínál az autók számára,Az épületet modern, letisztult, időtálló design gondolatisággal tervezték meg, az alaprajzok élhető, átgondolt tereket láttatnak az érdeklődőknek.Az épület AA+-os energetikai besorolást kapott, ami biztosítéka egy tervezhető, alacsony rezsi megvalósulásának. Az ingatlan hőenergia termelését levegő-víz hőszivattyúk biztosítják, lakásonként önálló hőmennyiség mérővel, mennyezet hűtés-fűtésrendszer lett kiépítve, a fürdőkben és a mellékhelységekben padlófűtéssel kiegészítve, távszabályozási-felügyeleti lehetőséggel (opcionális). A társasház tágas lifttel rendelkezik, a garázsban hidraulikus emelő segítségével kétszintű parkolási lehetőséget kínálnak az autók számára.Ha szeretné biztosítani magának itt jövendő otthonát vagy befektetésként szeretne itt vásárolni, keressen a részletekért!A lakások műszaki átadása már megtörtént, a használatba vételi engedély rendelkezésre áll.A hat emeleten összesen 37 lakásból már csak 7 lakás elérhető!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: PR096835/LK/12862

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1598 e Ft
1449 e Ft -10%
1690 e Ft 5%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
73.4 m Ft -9%
88.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület