River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 7. emelet

+ 1 kép 1/4
82 500 000 Ft82.5 M Ft 1 527 778 Ft/m2
3 szoba
54 m²
7. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 911
Bálint Fanni
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, erkélyes lakás a Kálvária térnél – kiváló elosztással
***
A Kálvária tér közelében, a Baross utcától mindössze 2 percre található ez az új építésű, 54 négyzetméteres lakás, nappali + 2 szobás elrendezéssel. A 7. emeleti keleti fekvésű lakáshoz erkély is tartozik, ahonnan a napfelkelte élvezhető. A lakás külön nyíló szobákkal és két fürdőszobával rendelkezik, így a mindennapi használat kényelmes és jól szervezhető.

A modern társasház parkosított belső kerttel, játszótérrel, biztonsági kamerarendszerrel, kerékpár- és babakocsitárolóval, lifttel és garázzsal felszerelt. Az extrém hőszigetelésnek köszönhetően a fenntartási és közös költségek alacsonyak. A fűtés házközponti, radiátorokkal, egyedi méréssel megoldott. Az amerikai konyhás nappalihoz erkély kapcsolódik, itt minden adott hogy a mindennapokban eltöltött közös idő teljes kényelemben telhessen.

Az ingatlan szerkezetkész állapotban kerül átadásra, így a belső kialakítás, bútorstílusok, elrendezés és a konyhabútor a leendő tulajdonos igényeihez igazíthatók. A lakás igény szerint klímával és redőnnyel is felszerelhető ehhez az előkészítések megtörténtek.

Teremgarázs-beálló és tároló külön megvásárolható.

A közlekedés és az infrastruktúra kiváló: M3-as metró, 9-es, 99-es busz, 83-as, 72-es troli könnyen elérhető. A környéken irodaházak és egyetemek találhatók, családok számára pedig óvoda és iskola is gyalogos távolságon belül elérhető.

Az ingatlan ideális választás fiatal családoknak, egyetemistáknak, valamint befektetésnek is a környék folyamatos kereslete miatt.

Amennyiben egy modern, jól átgondolt elosztású új építésű lakást keres kiváló lokációban, keressen bizalommal.
Referenciaszám: M299677

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1528 e Ft
1390 e Ft -10%
1706 e Ft 10%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.5 M Ft m Ft
98.8 m Ft 16%
131.3 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

231.034 M Ft
3 + 1 szoba
122 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

169.99 M Ft
3 szoba
94 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.5 M Ft
2 szoba