River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
173 280 000 Ft173.28 M Ft 1 386 240 Ft/m2
5 szoba
125 m²
1. emelet
építés éve:1905

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest belvárosában, a VIII. kerület patinás PALOTANEGYEDben kínálunk eladásra egy 125 nm-es első emeleti, jelenleg KÉT KÜLÖN BEJÁRATÚ LAKÁSra (85 nm, 40 nm) osztott ingatlant. Az ingatlan kiváló elrendezésű, tágas, nagy terekkel rendelkező, szobái külön nyílnak és mind a lakhatás, mind a befektetés szempontjából ideális választás lehet. A nagyobbik lakásban gázcirkó fűtés működik, míg a kisebbik lakás elektromos fűtéssel rendelkezik, így a két egység önállóan is jól használható. A villany- és vízvezetékek cseréje körülbelül tíz évvel ezelőtt megtörtént, így műszaki állapota jó.
Az épület rendezett (belső homlokzat felújítás pár éve történt) a környék pedig kulturálisan gazdag és kiváló infrastruktúrával rendelkezik: egyetemek (ELTE, PPKE SE, éttermek, kávézók, múzeumok (Magyar Nemzeti Múzeum) mind néhány perc sétára találhatók. A két külön lakás lehetőséget ad arra, hogy akár több generáció éljen együtt mégis külön, vagy, hogy a tulajdonos az egyik egységet saját célra használja, míg a másikat bérbe adja.

Közlekedés: Metró: Astória M2 450 méter, Kálvin tér M3 600 méter. Villamos: 47, 48 49, N19 400 méter. Buszmegálló: 5,7, 8E, 107 Rákóczi út. 9, 909 Kálvin tér.

Az ingatlan egyedisége, elhelyezkedése és sokoldalúsága miatt ritka lehetőség a belvárosi piacon. Amennyiben szeretne egy különleges adottságú lakásba fektetni, érdemes megtekinteni ezt az ingatlant személyesen is.
TEHERMENTES!!!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 480000 EUR
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK052568-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1386 e Ft
1150 e Ft -21%
1600 e Ft 13%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
173.28 M Ft m Ft
149.8 m Ft -16%
241.1 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft