Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 9 kép 1/12
140 500 000 Ft140.5 M Ft 1 243 363 Ft/m2
2 + 1 szoba
113 m²
4. emelet
építés éve:1880

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a Palotanegyedben, egy 1880-ban épült, 35 lakásos társasház 4. emeletén található, 113 m²-es, világos lakás.

Az ingatlan három hálószobával rendelkezik, és minden szobában klímaberendezés található. Különleges adottsága, hogy könnyen két kisebb, külön bejáratú lakássá alakítható. Állapota felújítandó, így saját igényeire szabhatja!

A belvárosi elhelyezkedés ellenére a lakás csendes és nyugodt környezetet biztosít. A Kálvin tér közelsége kiváló tömegközlekedési lehetőségeket kínál. Ideális választás mindazok számára, akik a város központjában szeretnének élni, vagy befektetési céllal keresnek ingatlant. Magas bérbeadási potenciál.

Ha szeretné megnézni a lakást, akkor keressen bizalommal!

English:

For sale in the Palace District: a bright 113 m² apartment located on the 4th floor of a condominium built in 1880, consisting of 35 units.

The property has three bedrooms, each equipped with air conditioning. A special feature is that it can easily be converted into two smaller apartments with separate entrances. The apartment requires renovation, giving you the opportunity to tailor it to your own needs.

Despite its downtown location, the apartment offers a quiet and peaceful environment. The proximity of Kálvin Square provides excellent public transport connections. It is an ideal choice for those who wish to live in the city center or are looking for a property as an investment. High rental potential.

If you would like to view the apartment, please feel free to contact me!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 140500000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK068410-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1243 e Ft
1377 e Ft 10%
1694 e Ft 27%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
140.5 M Ft m Ft
98.1 m Ft -43%
132.3 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u