Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
180 000 000 Ft180 M Ft 1 487 603 Ft/m2
5 szoba
121 m²
3. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 371
Antal Enikő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tágas, exkluzív lakás eladó Palotanegyedben!

Eladó egy 121 nm-es, teljeskörűen és igényesen felújított lakás egy szép, liftes társasház harmadik emeletén.
A minőségi anyagokkal végzett felújítás során a praktikum és az elegancia tökéletes egyensúlyára törekedtek, így egy tágas, világos, jól átgondolt elrendezésű otthon született.

A nappali és a konyha egy térben kapott helyet, így kiváló közösségi élményt nyújt, míg a négy külön nyíló hálószoba biztosítja a család minden tagjának a nyugalmat. A korszerű cirkófűtés és a klímaberendezés gondoskodik az otthon kényelméről télen-nyáron.

Főbb jellemzők:
- 121 nm-es, tágas lakótér
- Amerikai konyhás nappali + 4 hálószoba
- Cirkó fűtés és klíma
- Teljes körű, minőségi felújítás
- Szép, rendezett, liftes társasház
- Kiváló közlekedés, belvárosi elhelyezkedés.

Ha exkluzív, mégis otthonos lakást keres Budapesten, ez a lehetőség Önre vár!
Ha további kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem, keressen a megadott elérhetőségeken!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Antal Enikő
+36/20-371-2105

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1488 e Ft
1150 e Ft -29%
1600 e Ft 7%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
180 M Ft m Ft
149.8 m Ft -20%
241.1 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²