River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
110 000 000 Ft110 M Ft 1 666 667 Ft/m2
3 szoba
66 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takácsné Domján Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

8.kerületben, nappali + 3 szobás, jó állapotú lakás, azonnal költözhető!
A város szívében, mégis nyugodt környezetben kínálunk eladásra egy tágas, világos, jó állapotú lakást, ahol minden adott a kényelmes élethez vagy a biztos hozamhoz!

Nappali + 3 külön nyíló szoba ideális családnak vagy kiadásra is
Garantált kiadhatóság frekventált, keresett környék
Kedvező fenntartású alacsony rezsi, jól működő társasház
Remek közlekedés, közel mindenhez egyetemek, boltok, tömegközlekedés pár percnyire

Befektetők figyelem! A lakás elosztása és elhelyezkedése miatt kiváló hozamot ígér hosszú és rövid távú bérbeadásra egyaránt.

Ne maradj le róla kérj időpontot még ma!
Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom.

Referencia szám: LK088705

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1667 e Ft
1390 e Ft -20%
1706 e Ft 2%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
98.8 m Ft -11%
131.3 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.32 M Ft
1 szoba
36 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás