Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 6. emelet

+ 2 kép 1/5
68 500 000 Ft68.5 M Ft 1 457 447 Ft/m2
2 szoba
47 m²
6. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 243
Török Tímea
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VIII. kerület fejlődő részén ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK eladók!

Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékpár és babakocsi tároló, lift, garázs, tároló, extrém hőszigetelés, alacsony fenntartási és közös költség... Mindez egy épületen belül, a Baross utcától 2 percre.
A lakások AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIVAL és TERASSZAL/ERKÉLLYEL rendelkezik.

Teremgarázs beálló hely és tároló vásárolható, fűtése házközponti egyedi méréssel.

Tömegközlekedés és infrastruktúra nagyon jó, M3-as metró, 9-es busz, 83-as trolibusz.
- 10 percen belül megannyi irodaház, egyetem található.
- Családoknak fontos: óvoda, iskola gyalogosan könnyen elérhető távolságban van. A lakások fiatal családoknak, vagy
egyetemistáknak igazi otthont adnak. Irodaházak, egyetemek közelsége miatt befektetésnek is kiváló választás.

Várható átadás: 2025 Q4.

68500000 Ft

Referencia szám: M298423

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1457 e Ft
1154 e Ft -26%
1617 e Ft 10%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.5 M Ft m Ft
150.1 m Ft 54%
240.4 m Ft 72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²