Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Egyedi csarnok-negyedi lakás saját zöld belső kerttel kitűnő elhelyezkedés és jó közlekedés, Fecske utca! Budapest VIII. kerületében, a fejlődő Csarnok-negyed szívében található ez a 59 négyzetméteres, 2+1 félszobás lakás, mely a modern, liftes társasház első emeletén helyezkedik el. Az ingatlan az elmúlt időszakban részlegesen fel lett újítva. Külön WC és fürdőszoba biztosítja a kényelmet, az egyik szobában pedig frissen beszerelt klímaberendezés található. A fűtést egy központi gázkazán szolgáltatja, mely szintén nemrég cserélve lett.A lakáshoz tartozó parkolóhely a társasház teremgarázsában megvásárolható 10,8 milliór forintért, így a tökéletes parkolás garantált. Az épület mögött egy szépen karbantartott, közös használatú kert kínál kikapcsolódási lehetőséget a lakók számára.Kiváló infrastruktúra jellemzi a környéket: két metróvonal, több villamos-, busz- és trolibuszmegálló, valamint a Keleti pályaudvar néhány perc sétával elérhető. Emellett könnyen megközelíthető a Blaha Lujza tér, Rákóczi tér, II. János Pál pápa tér, számos park, bevásárló központ, egyetem és egészségügyi szolgáltatás.Ez az ingatlan remek választás lehet első otthonnak, befektetésnek vagy akár bérbeadásra!
Érdeklődni:Horváth Melinda telefon: 06 30 416 6386
Referencia szám: LK085583
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 23. Utoljára módosítva: 2025. 09. 24.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, 1. emelet
Eladó ingatlanok a környékről
