Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
140 152 000 Ft140.152 M Ft 1 610 943 Ft/m2
3 szoba
87 m²
4. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 853
Póczik Benjámin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***2025.12.31-ig tároló ingyen jár a lakáshoz!***

VIII. kerület Corvin-negyedben, néhány perc sétára a metrótól és a körúttól új építésű lakásokat kínálunk megvételre. Egy már meglévő, kis lakásszámú társasház felső szintjére emeletráépítéssel illetve tetőtérbeépítéssel kerültek kialakításra 40-100 nm közötti ingatlanok. Az új otthonok jellemzője az egyedi, modern kialakítás, tágas terek és ötletes megoldások. A bővítésnek köszönhetően nemcsak az épület külső és belső homlokzata újult meg, hanem egy új, acélvázas üveglift beépítésére is sor került. A fűtés-hűtés és meleg víz ellátásról levegő-víz hőszivattyús rendszer gondoskodik, a padlófűtés és mennyezeti hűtés-fűtés nemcsak a legkorszerűbb technológiát, hanem az alacsony fenntartási költséget is garantálja.

Ez a lakás belső 2 szintes, 3 szobás és 87 négyzetméteres. Tartozik hozzá továbbá egy saját tároló is, amelynek a mérete 4,69 négyzetméter.

A kínálatból a belvárosi életérzést és stílust keresők és a befektetési céllal vásárlók is megtalálhatják álmaik otthonát. A fiatalos, lendületesen fejlődő és értékálló környezet, a minden igényt kielégítő szolgáltatások és a kitűnő közlekedés miatt ideális választás!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1611 e Ft
1390 e Ft -16%
1706 e Ft 6%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
140.152 M Ft m Ft
98.8 m Ft -42%
131.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²