Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Fedezze fel Budapest szívében ezt a stílusos 1 szobás lakást – ideális otthon vagy befektetés!
Fedezze fel Budapest VIII. kerületének szívében található, kivételes adottságokkal rendelkező lakásunkat, amely tökéletes választás lehet akár saját otthonának, akár befektetési célra.
Ez a használt, 49 négyzetméteres ingatlan a Népszínház negyedben helyezkedik el, ahol a városi élet minden előnye elérhető közelségben van. A lakás egy tágas, világos szobával és egy modern fürdőszobával rendelkezik, amely azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.
Az ingatlan fűtése gáz cirkó rendszerrel megoldott, ami biztosítja a kellemes hőmérsékletet a hideg téli hónapokban is. A lakás elhelyezkedése ideális, hiszen a környék ellátottsága kiváló, számos bolt, étterem és kávézó található a közvetlen közelben, így a mindennapi szükségletek gyorsan és egyszerűen kielégíthetők. A népszerű szórakozóhelyek és kulturális intézmények is könnyen elérhetők, így a városi élet nyújtotta lehetőségek mindenki számára adottak. A közlekedési lehetőségek szempontjából a lakás elhelyezkedése ideális, hiszen a közelben található busz- és villamosmegállók révén a város bármely pontja gyorsan megközelíthető. A metróvonal is csupán néhány percnyi sétára helyezkedik el, így a napi ingázás nem jelenthet problémát. A környék biztonságos és csendes, ami különösen vonzó lehet családosok, fiatal párok vagy akár idősebbek számára is. Ez a lakás nemcsak egy otthon, hanem egy remek befektetési lehetőség is, hiszen a Népszínház negyed folyamatosan fejlődik, így az ingatlan értéke a jövőben tovább növekedhet. A jó állapotú lakás, a kedvező elhelyezkedés és a környék előnyei mind-mind hozzájárulnak ahhoz, hogy ez a lehetőség ne maradjon ki az Ön számára. Amennyiben kérdései merülnének fel az ingatlannal vagy a környékkel kapcsolatban, ne habozzon bizalommal keresni minket. Szívesen állunk rendelkezésére, hogy segíthessünk Önnek a legmegfelelőbb döntés meghozatalában.
52900000 Ft
Csuha Attila 06704545081 ifj.csuha.attila@oc.hu
Referencia szám: H504748
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 30. Utoljára módosítva: 2025. 07. 30.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint