Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 8 kép 1/11
74 900 000 Ft74.9 M Ft 2 496 667 Ft/m2
4 szoba
30 m²
földszint
építés éve:1886

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Rónai Zoltán Róbert
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a belváros szívében, a Blaha Lujza tér közvetlen közelében egy galériás, fiatalos, kiváló állapotban lévő lakás!

A 30 nm-es (valós) lakás a földszinten helyezkedik el, kiváló elrendezéssel és galériás kialakítással, amely kényelmes lakóteret biztosít. Az alsó szinten található egy nappali amerikai konyhával, egy hálószoba, valamint fürdőszoba. A galérián további két külön nyíló szoba és egy második fürdőszoba kapott helyet. Az egyik hálószobához privát fürdőszoba is tartozik, így akár több fő számára is ideális.

A lakás teljes körűen felújított néhány éve, jelenleg is jó állapotú. A fűtés gázcirkó rendszerű, az energiatakarékos megoldás és az amerikai konyha kényelme is hozzájárul a lakás otthonosságához. A galéria révén a lakás hasznos alapterülete jelentősen megnövelt, így 60 nm-nek megfelelő lakótér áll rendelkezésre. A belmagasság kiemelkedő, 5 méter.

Az ingatlan jelenleg is bérlőkkel együtt eladó, akik megbízhatók és 650 euró/hó bérleti díjat fizetnek, így stabil bevételi forrás biztosított a jövőbeli tulajdonosnak is. A környék kiváló közlekedési és infrastrukturális adottságokkal bír: egyetemek, éttermek, boltok, játszótér és sportpályák is a közelben találhatók.

További kérdés vagy megtekintés esetén várom hívását bizalommal!

Referencia szám: LK091300-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2497 e Ft
1339 e Ft -86%
1738 e Ft -44%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
117.6 m Ft 36%
186.1 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás