Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 14 kép 1/17
114 990 000 Ft114.99 M Ft 1 368 929 Ft/m2
3 + 1 szoba
84 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+363038037
Álomotthon Ingatlan Iroda
ÁlomOttohon Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Budapest VIII. kerültében, a Tisztviselőtelepen található 84 nm-es, 3+1 félszobás, átalakított, felújított, erkélyes tégla építésű lakást. 4 szintes, liftes társasház 3. emeletén helyezkedik el. Állapota teljes körű felújításon esett át pár éve mind esztétikailag és műszakilag is. A villanyvezetékek és a vízvezetékek cseréje is megtörtént. Ablakai műanyagok, melyek szúnyoghálóval felszereltek. Tájolásának és nagy ablakainak köszönhetően rendkívül világos lakás.
Helyiségei: Előszoba, Amerikai konyhás nappali, kamra, 2 hálószoba, 1 vendégszoba/gardróbszoba, fürdőszoba, WC. A szobák külön nyílnak, illetve az egyik hálószoba nyílik a kisszobából is, de jelenleg az ajtónál polcrendszer van kialakítva, mert nem használják azt az átjárási lehetőséget. A nappali és hálószobák ablakai szép parkos részre néznek. A nappali erkélykapcsolatos. A fürdőszoba kényelmes méretű, épített zuhanyzós és a WC-től külön helyiségben van. A konyhabútor is új, modern, letisztult stílusjegyekkel. A konyhai gépek Bosch márkájúak ( gáztűzhely, elektromos sütő, mikró, mosogatógép, a páraelszívó márkája pedig Nodor. Tartozik a konyhához egy kamrahelyiség is, ami a pakolás szempontjából igen praktikus. Az otthon melegét és a meleg víz ellátást Baxi kondenzációs gázkazán biztosítja. A hőleadás radiátorok által történik. A nagy melegben a nappaliban elhelyezett klíma gondoskodik a kellemes hőérzetről. A fürdőszoba járólappal, a többi helyiség vízálló laminált lappal burkolt. Az előszobában beépített szekrény van. Közös költsége: 36000 Ft, amely tartalmazza a felújítási alapot is. A tetőt, a liftet és a kémények felújítását már elvégezte a ház és jelentős összeget gyűjtött össze a további felújításra. Lehetőség van a hátsó udvarban parkolóhelyet bérelni, amely elektromos kapuval zárt. Tartozik a lakáshoz egy külön zárható pincerész is. A lépcsőház tiszta, rendezett és jó a lakóközösség.
A lakásban található bútorok igény szerint maradhatnak és egyedi megállapodás tárgyát képzik.
Az ingatlan 1/1 Tulajdonban van, kifizetést követően megegyezés szerint birtokba vehető.
A közelben bölcsőde, óvoda, iskola, Nemzeti Közszolgálati Egyetem, SOTE, Aldi, M3 metró, 99-es autóbusz, 23-24-es villamos, Orczy park.
Ideális otthon lehet mindazoknak, akik nem szeretnének bajlódni a felújítással és szép, igényes otthont keresnek, de remek lehetőség lehet befektetés céljából is.

Irodánk teljes körű ingyenes banki ügyintézést, kedvező áron energetikai tanúsítvány elkészítését, ügyvédi háttér biztosítását vállalja.
Amennyiben az új ingatlan megvásárlásához el szeretné adni meglévő ingatlanját, ennek lebonyolításában is szívesen állunk rendelkezésére.

További információért és a megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.
Pataki Klára

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1369 e Ft
1343 e Ft -2%
1757 e Ft 22%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
114.99 M Ft m Ft
118.1 m Ft 3%
183.6 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás